Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Kominek do Kieva 60

    Witam,
    kupiłem kiedyś dawno kieva 60 bez kominka. Niestety nie moge nigdzie dostac samego kominka, do którego nie dołączony byłby wspomniany aparat. Wczoraj na allegro pojawiło się coś takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67550210 . Ponieważ Kiev 60 to podróbka ukraińska pentacona six to nieśmiało się zapytuje czy ten kominek będzie pasował? Wiem, że szanse są niewielkie.. ale może..

    A może ktoś ma do sprzedania kominek?

    Pozdrawiam,
    Radek.
    F100|Sigma 28-80/f3.5-5.6 Mini Zoom Macro II|Nikkor 24/2.8|SB-26
    F70|Tamron 28-200/f3.8-5.6
    Kiev 60

  2. #2

    Domyślnie

    Pasować nie będzie, Kiev 60 ma zupelnie inne mocowanie. Tak się składa, że mam kominek, razem z dwoma popsutymi Kievami 60, ale zastanawiam się, czy warto rozkompletować. W sumie zdjęć nimi już nie będę robił, najwyżej wystawie na allegro jako szmelc na części
    Sam kominek za to nówka. Sam nie wiem....

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ajt
    Pasować nie będzie, Kiev 60 ma zupelnie inne mocowanie. Tak się składa, że mam kominek, razem z dwoma popsutymi Kievami 60, ale zastanawiam się, czy warto rozkompletować. W sumie zdjęć nimi już nie będę robił, najwyżej wystawie na allegro jako szmelc na części
    Sam kominek za to nówka. Sam nie wiem....
    Jak byś wystawiał to daj znać. Dzisiaj odbieram mojego Kieva z naprawy. Jeśli wszystko z nim w porządku to bym nabył.

    Radek.
    F100|Sigma 28-80/f3.5-5.6 Mini Zoom Macro II|Nikkor 24/2.8|SB-26
    F70|Tamron 28-200/f3.8-5.6
    Kiev 60

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •