Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie Ślubny plener - sesja na szybko

    Wiem, to dość oklepany ostatnio temat, jednak liczę na konstruktywną krytykę i porady co można poprawić.
    Towarzyszyłem ostatnio koledze na plenerze ślubnym, btw trafiliśmy na niesamowitą pogodę. Mieliśmy dokładnie 10 minut na zdjęcia zanim z nieba zagrzmiało i lunęło.

    Oto 3 zdjęcia z sesji:

    1.

    2.

    3.

  2. #2

    Domyślnie

    nr 3 mi się podoba
    NIKON...

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    całkiem przyjemnie, dobra pogoda ci się trafiła

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo ładne niebo. Choć pozy niezbyt wyszukane.
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  5. #5

    Domyślnie

    ...cudowne, nieziemskie światło na "jedynce"...
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #6

    Domyślnie

    Szkoda, ze na zdjeciu nr. 1 przyplatali sie jacys niepotrzebni goscie Osobiscie wolalabym tez blizej mlodych (zdj.nr.1) Ale ogolnie zdjecia mi sie podobaja
    D300 N 10.5 / N12-24mm (f4)/ N28 (2,8 )/N 50 (1,8 )/N 80-200 (2,8 ) /N 300 F4/ SB-800/Sekonic L-508

  7. #7

    Domyślnie

    Radosso czasu było naprawdę mało, ale nie chcę się usprawiedliwiać, faktycznie jeżeli chodzi o pozy to muszę nauczyć się lepszej współpracy z "modelami".
    Zwykle stawiam na spontaniczność, ewentualnie delikatnie, półsłówkami dopowiadam co chciałbym zobaczyć, nie zawsze jednak efekt jest zgodny z tym co oczekuję.
    Nie znam się bo dopiero się uczę ale wydaje mi się, że ustawianie wszystkiego od początku do końca w efekcie będzie sztuczne w odbiorze.

    A jak wy to robicie?

    Agula ale gapa ze mnie o przepływającej żaglówce wiedziałem, ale przy obróbce tego zdjęcia kompletnie nie zauważyłem, że tych państwo poprosilismy dopiero po nim czy mogliby nam na chwilę udostępnić swoją żaglówkę.
    Zostaje mi chyba tylko ich wyszopować.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Po pierwszych dwóch myślałem że ten pan ma coś z krokiem że tak kuca

    A poważnie. Ostatnie najciekawsze bo światło nadaje głębi. Pierwsze kompletnie wyprane z przestrzeni - brak trzeciego wymiaru. Do tego bałagan na pierwszym odwraca uwagę. Drugie zdaje się być przypadkowe - mało ciekawe...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Posty
    141

    Domyślnie

    Pierwszy raz taki plener widzę. Bardzo podoba się mi. Trochę jak kreskówki, ale na plus. Zwłaszcza kolory na 1.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •