Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Question

    To nie powód słabego światła. Jak kręci się głównym pokrętłem w D80 np. w prawo i dojdzie do krańcowych parametrów to kręcimy np. o 3 obroty bez zmiany parametrów. Jeśli chcemy je zmienić to trzeba te 3 obroty wrócić też bez jakichkolwiek sugestii i zmian parametrów ze strony aparatu. Wpada się po prostu w czarną dziurę. I nie wiadomo w końcu w którą stronę trzeba kręcić by z niej wyjść. A tak jak pisałeś zmienia się ogniskową, a poza tym idzie zmiana światła to trochę głupieje. Musze się przyzwyczaić. W canonie jeśli kręcąc pokrętłem w jedną stronę nie zmieniały się parametry to kręcąc w drugą było wiadome że zaczną się zmieniać, a tu nic. Trzeba dokładnie popatrzeć jaki czas, jaka przysłona i czy jest ona minimalna dala danej ogniskowej no i wiemy w którą stronę trzeba kręcić, a przy mojej czasem reporterce nie ma na to czasu. Pewnie zrezygnuje z tego P na korzyść A, S. Wrrum masz chyba D80? Sprawdź mi proszę czy masz to samo po przekroczeniu skrajnych wartości?
    Ostatnio edytowane przez mario_Scott ; 27-06-2007 o 13:07

  2. #12

    Domyślnie

    OKi. Jak wrócę do domu, a dziś to będzie późno
    Dużo sprzętu, mało czasu

  3. #13

    Wink

    OK. Mnie się nie spieszy. Jak znajdę czas to podskoczę może do sklepu i popytam może będzie ktoś coś wiedział (tak tylko gdzie tu znaleść kumatego sprzedawcę
    Ostatnio edytowane przez mario_Scott ; 27-06-2007 o 17:06

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •