Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie MZT wrzesień - "Uczeń(nica)"

    Oto plon ostatniego MZT
    1.
    Autor - tellerka
    Tytuł - dzieciaczki

    2.
    Autor - Ryszard Gałgan
    tytuł - uczennica

    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  2. #2

    Domyślnie

    Zadania umarly, juz nawet nikomu nie cche sie napisac komentarza

    #1. Dobrze utrzymane zjecie. Podoba mi sie kompozycja w trojkat. Efekt psuje troche jasne tlo. Moze gdyby zastosowac jeszzce mniejsza GO i miec ostrasc tylko grupke po prawej? Generalnie fajne zdjecie.

    #2. Hmm, klasyczne ujecie, ze tak powiem. Troche pamiatkowe, aczkolwiek wszytskie jest gdzie nalezy. Nie podoba mi sie ramka i ta teksturka plotna. Jesli juz podstarzac zdjecia to robic to na calego. Chyba tez troche za czerwona ta sepia. Z dobrych stron to zdjecie budzi wspomnienia - tarcza na rekawie, fartuszek, koronkowy kolnierzyk araz Ala i pies

    Na koniec dodam swoje dwa grosze. Uwazam, ze temat byl trudny, technicznie zbyt trudny. Nie wszyscy maja w domu swoje uczennice/uczniow, a fotografowanie cudzych moze przyprawic o spore klopoty.

    Pozdrawiam,

    K.Polak
    Chcesz sie poczuc, jak w Polsce? Porozmawiaj z Sailorem. Polecam! Swietna kuracja wstrzasowa!

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Posty
    114

    Domyślnie

    Zadania umarly, juz nawet nikomu nie cche sie napisac komentarza
    Cieszę się, że podjąłeś wysiłek

    Zdjęcie jest typowym street foto -> biała kobieta sama w obcym tłumie. Siąpił deszcz więc oprócz ewidentnego błędu pomiaru światła na ciemną częśc doszedł efekt "błyszczenia się" mokrych powierzchni. Ale myślę że efekt żywiołowości dzieci został oddany

  4. #4

    Domyślnie

    Generlanie nie siedze zbyt mocno w temacie 'street phot', wiec moja krytyka niekoneicznie musi byc konstruktywna

    Pozdrawiam,

    K.Polak

    PS Zaczalem nawet szukac tej bialej kobiety na zdjeciu hehe
    Chcesz sie poczuc, jak w Polsce? Porozmawiaj z Sailorem. Polecam! Swietna kuracja wstrzasowa!

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Posty
    114

    Domyślnie

    Krytyka jak najbardziej ok, starałam się tylko wyjaśnić jak powstało zdjęcie i ile odwagi było trzeba żeby powstało

    Astrid

  6. #6

    Domyślnie

    Z odwaga calkowicie sie zgadzam Szczegolnie, ze nigdy nie wiadomo, jak 'tubylcy' moga zareagowac

    Pozdrawiam,

    K.Polak
    Chcesz sie poczuc, jak w Polsce? Porozmawiaj z Sailorem. Polecam! Swietna kuracja wstrzasowa!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •