Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie iiyama master 454 - czy ktos uzywa?

    Witam,

    mój stary monitor wyzionął ducha i w planach mam zaopatrzenie się w w/wym monitor.
    Kilka pytań - jak się na takim pracuje? W szpitalu miałem 22 calowy i potworne odbicia. Przy OPQ w ogóle nie dawało się pracować ani oglądac. W tej chwili w pracy mam 19 HH904U i jestem zadowolony. Znalazłem dwa leżaki 1 i 2. Rożnica między tymi sklepami i sklepami w Łodzi jest ok 1000 zł i 24 miesiące gwarancji. A może ktoś kupował juz u tych dostawców? Jakie są wasze odczucia co do monitorów "Jamy"? Na razie nie stać mnie na Eizo, po CTX monitora na Trynitronie nie chcę - zniekształcenia. Przymierzałem się do LCD, ale to są stałorozdzielczościowe, co mi w CAD'zie bardzo przeszkadza.
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  2. #2

    Domyślnie

    Poszukaj na allegro Eizo F931 albo F961, mozna dostac w dobrej cenie. Ja za swoj (lezak) dalem pol roku temu troche ponad 500z jesli dobrze pamietam. Tylko przy zakupie takiego monitora wskazane jest go obejrzec.
    Pozdrawiam Karol

  3. #3

    Domyślnie

    ja mam iiyama vision master pro 454 i jestem bardzo zadowolony.....

  4. #4

    Domyślnie

    Czyli dokonałem właściwego wyboru. Dwa pytania - czy macie w swoich iiyamach "obwisłą" górną krawedź ekranu? T jest jedyne zniekształcenie geometryczne, jakie zauważyłem. No i mam teraz zagwozdkę, czy kupowac na allegro czy u autoryzowanego dystrybytora.
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  5. #5

    Domyślnie

    JEśli jeszcze nie kupiłeś, to zainteresuj się Samsungiem 959NF. Kupiłem tydzień temu jako zamiennik mojej siedemnastki. Monitor jest po prostu super!
    D70s | N50/1.4D | T17-50/2.8 | N70-300G | Coolpix 5400 | SB-600

  6. #6

    Domyślnie

    Gdzie kupiony? Bo jak ja patrzę, to wszedzie mają na zamówienie . A z Samsungami miałem juz tak, że jak kupowałem 17", to obejrzałem całą dostawę Samsyngów Syncmasterów (4 szt) i żaden się nie nadawał do oglądania. Ja mam -4 dioptrie, monitor musi miec ostry obraz, bo inaczej go nie zobaczę. I nigdy nie kupię monitora bez wczesniejszego obejrzenia go. Cholera, przyjdzie kupic LCD, dlaczego ta iiYama taka droga? Aha, Samsung ma mniejsze pasmo przenoszenia.
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  7. #7

    Domyślnie

    Polecam:
    www.gvc.pl

    sklep we Wrocławiu, wyprzedaz iiyama

    Ja tam kupilem swoj monitor, mam go juz ponad rok i jestem zadowolony.

    Mok

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drhardware
    Gdzie kupiony? Bo jak ja patrzę, to wszedzie mają na zamówienie . A z Samsungami miałem juz tak, że jak kupowałem 17", to obejrzałem całą dostawę Samsyngów Syncmasterów (4 szt) i żaden się nie nadawał do oglądania. Ja mam -4 dioptrie, monitor musi miec ostry obraz, bo inaczej go nie zobaczę. I nigdy nie kupię monitora bez wczesniejszego obejrzenia go. Cholera, przyjdzie kupic LCD, dlaczego ta iiYama taka droga? Aha, Samsung ma mniejsze pasmo przenoszenia.
    Ja kupiłem tutaj: http://www.adapter.pl/eshop/view_pro...p?product=3659

    Sprzęt miałem w domu tego samego dnia, co zamówienie. No ale ja mieszkam we Wrocławiu Firma pozwala potestować sprzęt przez 10 dni i jeśli coś Ci nie pasuje, to możesz oddać. Mnie spodobał się od pierwszego wejrzenia, a wymagania mam wysokie.
    D70s | N50/1.4D | T17-50/2.8 | N70-300G | Coolpix 5400 | SB-600

  9. #9

    Domyślnie

    Własnie o GVC myślałem. Tyle, że musiałbym wynająć transport i pojechac do Wrocławia. A jak u nich jest z relizacją gwarancji ? Próbował (tfu tfu ) ktoś?
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •