Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    właśnie mi przypomniałeś, że przed kilkoma laty właśnie kieszeń na HDD (taki badziew za 60zl) też mi w kompie jakieś zwiechy robiła...
    no jak nic nie działa to nie wiem - może ziołami spróbuj obłożyć...?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  2. #12

    Domyślnie

    Mojej wariującej myszy ( podobne objawy jak u autora postu ) ( Logitech MX 700 ) pomógł rzut myszą z całej siły w odległą o trzy metry ścianę
    Po powyższej operacji chodzi jak nowo nabyta ( Powstało tylko kilka otarć na lakierze i jakieś drobne ryski )
    SB800 + ciężka torba ( oprócz talentu )

    "lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"

  3. #13

    Domyślnie

    Jako założyciel wątku i sygnalizator problemu czuje się zobowiązany poinformować:
    Po dwóch latach męczarni i padniętych 2 płyt głównych winnym okazał się prąd - złe podłączenie, a raczej brak podłączenia bolca wychodzącego z gniazdka. Mieszkam w starym domu z dosyć starą, dwużyłową instalacją elektryczną. Elektryk podłączył bolca do kabla, w którym prąd nie płynie i kompowi przeszło. Miałem duże szumy na prądzie - tak mi wyjaśnił.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  4. #14

    Domyślnie

    To bardzo fachowo Ci to wyjaśnił.

    Muszę to wyjaśnienie zapamiętać. Przyda się dla niektórych klientów.
    Jacek

  5. #15

    Domyślnie

    Szumy w pradzie hihihih
    ja z fizyki jestem noga ale tekst mi sie podoba
    mysle ze sie przyda sie paru osobom pracujacym np. w serwisie

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    To bardzo fachowo Ci to wyjaśnił.

    Muszę to wyjaśnienie zapamiętać. Przyda się dla niektórych klientów.
    Znaczy nie jestem pewien czy dokładnie go zacytowałem, ale to może był jego skrót myślowy - zobaczył kompletnego lamera jeśli chodzi o prąd , więc powiedział coś na wyjaśnienie. Dodam, że facet jest całkiem niegłupi i oczytany - nie jest to pierwszy lepszy fachura ze wsi.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Znaczy nie jestem pewien czy dokładnie go zacytowałem, ale to może był jego skrót myślowy - zobaczył kompletnego lamera jeśli chodzi o prąd , więc powiedział coś na wyjaśnienie. Dodam, że facet jest całkiem niegłupi i oczytany - nie jest to pierwszy lepszy fachura ze wsi.
    "W Szczawie, prąd szumi w ścianie".

    Nowe przysłowie, czy cóś?

    Skoro jednak poruszyłeś ten temat, to powiedz chociaż, czym on Ci te szumy "zagłuszył"?
    Samo przepięcie przewodów nic nie daje.
    Pytam zupełnie serio, wszak człek całe życie się uczy.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    "W Szczawie, prąd szumi w ścianie".

    Nowe przysłowie, czy cóś?

    Skoro jednak poruszyłeś ten temat, to powiedz chociaż, czym on Ci te szumy "zagłuszył"?
    Samo przepięcie przewodów nic nie daje.
    Pytam zupełnie serio, wszak człek całe życie się uczy.
    Przysłowie dobre, postaram się nauczyć go jakiś moich zagranicznych gości

    Elektryk twierdził, że właśnie takie przepięcie daje wiele - mi dało - myszka się nie zawiesza, USB nie wariuje.
    Zapytam go przy okazji o resztę.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Jako założyciel wątku i sygnalizator problemu czuje się zobowiązany poinformować:
    Po dwóch latach męczarni i padniętych 2 płyt głównych winnym okazał się prąd - złe podłączenie, a raczej brak podłączenia bolca wychodzącego z gniazdka. Mieszkam w starym domu z dosyć starą, dwużyłową instalacją elektryczną. Elektryk podłączył bolca do kabla, w którym prąd nie płynie i kompowi przeszło. Miałem duże szumy na prądzie - tak mi wyjaśnił.
    też kiedyś miałem problem z wariującą myszką i również chodziło o prąd, tylko, że nie o szumy, a o słaby zasilacz w komputerze, po wymianie jak ręką odjął, myszka się uspokoiła

    co do samego rozwiązania problemu, wydaje mi się, że skoro pomogło Ci podłączenie zera do bolca uziemiającego, to najprawdopodobniej masz jakieś zakłócenia w instalacji (vide: szumy) czy inne cuda, zresztą sam stwierdziłeś, że jest stara. Używasz UPSa?
    Ostatnio edytowane przez ray_knox ; 30-01-2009 o 03:27
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ray_knox Zobacz posta
    co do samego rozwiązania problemu, wydaje mi się, że skoro pomogło Ci podłączenie zera do bolca uziemiającego, to najprawdopodobniej masz jakieś zakłócenia w instalacji (vide: szumy) czy inne cuda, zresztą sam stwierdziłeś, że jest stara.
    Nie pamiętam wszystkiego, co mówił do mnie elektryk. Wiem, że coś mówił o problemach związanych właśnie z zakłóceniami wywołanymi na linii przez inne urządzenia domowe.

    Cytat Zamieszczone przez ray_knox Zobacz posta
    Używasz UPSa?
    Nie, tylko listwy.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •