Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Rozbójniczki

  1. #1

    Domyślnie Rozbójniczki

    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  2. #2

    Domyślnie

    Moim zdaniem zbyt krótki czas naświetlania całkowicie pozbawił to zdjęcie dynamiki. Bo czy tak wyglądają skrzydła ptaka będącego w ruchu ?

  3. #3

    Domyślnie

    Cudna fota


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  4. #4

    Domyślnie

    Ładne, btw już widzę jak mój Canon łapałby tam ostrość .

  5. #5

    Domyślnie

    Rewelacyjne zdjęcie - gratuluję

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    D850 + Irix 11/4 + N24-70/2.8 + N70-200/2.8 FL + N105/1.4E ED + S35/1.4 + S50/1.4 + S135/1.8 + T17-35/2.8-4 + T85/1.8 VC + SB910 + Navigator X + trochę umiejętności i dużo planów

  6. #6

    Domyślnie

    Wspaniała fota, moment i kolorki. Świetnie wyszła separacja tła, nic nie przeszkadza skupić się na ptakach.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Moim zdaniem zbyt krótki czas naświetlania całkowicie pozbawił to zdjęcie dynamiki. Bo czy tak wyglądają skrzydła ptaka będącego w ruchu ?
    Może rzeczywiście wygląda to trochę jak dajmy na to dziecięca wycinanka naklejona na szybę. Ale jednak jest to bardzo udana "wycinanka"

  8. #8

    Domyślnie

    Zdjęcia @FotoDam w większości zachwycają. Jednak ostatnie zdjęcie przsdstawiające ptasie igraszki podwieszonych ptaków u mnie wywołuje smutek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •