Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48
  1. #1

    Domyślnie Brak 70-200 w sklepach ?

    Co się dzieje ze szkłami 70-200 2.8. Ceny nowych konstrukcji powędrowały do bardzo wysokiego poziomu a z testów nie wynika nic nowego ?

  2. #2

    Domyślnie

    A co ma się dziać? Najnowsza wersja od początku jest droga, teraz z cashbackiem jest sporo taniej niż było na początku. Z testów wynika, że jest lepsza od poprzedniej wersji: https://photographylife.com/reviews/...mm-f2-8e-fl-vr

  3. #3

    Domyślnie

    Najnowsza wersja FL - to według wielu opinii najlepszy zoom typu 70-200 na świecie.

    Testowałem tamrona G2 jednak po podpięciu FL okazało się, że to on wylądował w torbie.

  4. #4

    Domyślnie

    Podobno 3 wersja Canona jest najlepszą 70-200 na rynku. Tylko ma jeden feler, ciężko ją bezproblemowo podpiąć pod Nikona...☺

  5. #5

    Domyślnie

    A to możliwe, canona nie testowałem ☺

  6. #6

    Domyślnie

    wiem, że nie wszyscy go lubią ( Jared Polin ), ale popełnił taki film ( test 70-200 Nikona i Canona ) https://www.youtube.com/watch?v=oonKsqpH0OE

  7. #7

    Domyślnie

    Za to dobre zamienniki idą jak woda
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    @Tomekk - ja już dawno nie uwzględniam jutubowych testów przy kompletowaniu sprzętu - w przeważającej części są tendencyjne i niekompletne.
    Trzeba zadać sobie trud i zrobić to samemu.

  10. #10

    Domyślnie

    Najlepiej, tylko kto ma tyle sprzętu do porównania? Jest też inna droga kupić obiektyw i zdawać sobie sprawę z jego wad, wtedy będziemy z niego zadowoleni

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Uwielbiam łazić po sklepach. Z aparatem :)
    By MatusP in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-05-2009, 02:11
  2. Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 19-02-2009, 00:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •