Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomekk Zobacz posta
    Najlepiej, tylko kto ma tyle sprzętu do porównania? Jest też inna droga kupić obiektyw i zdawać sobie sprawę z jego wad, wtedy będziemy z niego zadowoleni
    Nigdy nie jestem zadowolony z czegoś co ma wadę. Produkty z wadą po prostu reklamuję lub zwracam.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Nigdy nie jestem zadowolony z czegoś co ma wadę. Produkty z wadą po prostu reklamuję lub zwracam.
    A zwracałeś czy reklamowałeś swój sprzęt ze stopki? Każdy z aparatów i obiektywów ma wady i to spore.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dranio Zobacz posta
    A zwracałeś czy reklamowałeś swój sprzęt ze stopki? Każdy z aparatów i obiektywów ma wady i to spore.
    Wady? Jakie wady?

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dranio Zobacz posta
    Optyczne.
    Ale konkretnie? No i co z wadami korpusów?

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Ale konkretnie? No i co z wadami korpusów?
    Konkretnie to wciąż mnie dziwi, że niektórzy próbują się wymądrzać i łapać innych za słówka nic nie wnosząc do dyskusji.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dranio Zobacz posta
    Konkretnie to wciąż mnie dziwi, że niektórzy próbują się wymądrzać i łapać innych za słówka nic nie wnosząc do dyskusji.
    Mnie też dziwi, że ktoś próbuje naginać rzeczywistość złą interpretacją słowa "wada".

    Ps. Zanim coś komuś zarzucisz, spójrz ile sam wniosłeś do dyskusji...
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 13-12-2018 o 19:50

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Mnie też dziwi, że ktoś próbuje naginać rzeczywistość złą interpretacją słowa "wada".
    Za Słownikiem języka polskiego niektóre synonimy słowa wada (czegoś): słaby punkt, słaba strona, minus, mankament, niedomaganie, braki, niedoskonałość.

    Czy koniecznie chcesz bawić się w gierki słowne?

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dranio Zobacz posta
    Za Słownikiem języka polskiego niektóre synonimy słowa wada (czegoś): słaby punkt, słaba strona, minus, mankament, niedomaganie, braki, niedoskonałość.

    Czy koniecznie chcesz bawić się w gierki słowne?
    Nie, gdyż nie chce mi się ciągnąć tasiemca o czymś co dla mnie jest oczywiste. Gdyby któryś z moich obiektywów miał wadę to miałbym podstawy do reklamacji. Tyle z mojej strony bo nie chce mi się dyskutować o sprawach oczywistych. Zresztą podobno nic to wg. Ciebie nie wnosi do wątku a mimo wszystko ciągniesz temat również nic nie wnosząc. Ja już napisałem wszystko parę postów wyżej, także kończę.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Ja już napisałem wszystko parę postów wyżej, także kończę.
    Ja też, naucz się jeszcze pisania "także" lub "tak że" w zależności od kontekstu.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Uwielbiam łazić po sklepach. Z aparatem :)
    By MatusP in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-05-2009, 02:11
  2. Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 19-02-2009, 00:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •