Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    No i przez takie pie..enie o niczym utracilismy kolejnego fajnego autora. Nie autora wątku, bynajmniej. I w sumie to nie pierwszy raz kiedyś przez prowokacje artysty tracimy kogoś, kto robi dobre zdjęcia.
    Zrobię cenzurę to utracimy innych. Tak źle i tak niedobrze. Dogodzenie wszystkim jest po prostu NIEMOŻLIWE. Nie wiem co robić. Muszę decydować kogo tracić.
    Jestem wk ..
    Po co podbijacie ten watek? Dyskutujecie o tym czy wolno dyskutować. A nie o zdjęciu. Wątek czy dyskutować można założyć gdzie indziej, nie musi byc pod zdjęciem.
    Zamykam go. Koniec tego podbijania.
    Dobranoc.

  2. #22

    Domyślnie [ERRATA] - Krajobraz po upojeniu

    Ponieważ w trakcie pisania poniższego tekstu do wątku "Krajobraz po upojeniu" mój wątek http://forum.nikoniarze.pl/threads/2...az-po-upojeniu został zamknięty przez moderację, a moja prośba o pozwolenie zamieszczenia mi tegoż tekstu w wątku pozostała bez odpowiedzi, pozwalam sobie tutaj zamieścić to co miałem do powiedzenia;

    --------------------------
    post pisany 10.12.2018 w godz. 22.57-23.05, próba zamieszczenia 23.05 - nieskuteczna bo wątek zamknięty o 23.04; prośba do moderacji o zamieszczenie wpisu o 23.11, bez odzewu do chwili obecnej 23.56

    Przez ostatnie godziny ze sporym zażenowaniem przyglądałem się zamieszczanym tu komentarzom; bardzo się cieszę, że moderacja zrobiła z tym porządek.

    Na wstępie pragnę wyjaśnić, że zamieszczony tu tytułowy kadr nie jest w żadnej mierze, jak to próbowali co poniektórzy koledzy sugerować, prowokacją ; zdjęcie to, wraz z konkretnie nadanym mu tytułem oraz dopiskiem (że kadr jest częścią cyklu), umiejscowione rozmyślnie w dziale krajobraz - te 3 aksjomaty tworzą spójną całość - zostało podane przeze mnie jako całkowicie poważna propozycja pod ogląd i do jakiejś tam ewentualnej indywidualnej analizy i przemyśleń dla osób o ponadstandardowej wrażliwości. No bo jeżeli nie tu, na specjalistycznym forum fotograficznym, gdzie przewija się raczej więcej osób umiejących patrzyć od tych ślepych, to gdzie zamieszczać zdjęcia by móc liczyć na tego bardziej wyrobionego widza? Mam ogromną satysfakcję, że w końcu po blisko 40 wpisach (z tego 20 skasowanych) znalazł się ktoś ( @jurkarol ), kto na poważnie pochylił się nad tytułowym kadrem, uruchomił swoją wrażliwość i przede wszystkim nie bał się wyartykułować swoich, zbieżnych notabene z zamysłem autora, przemyśleń. Dziękuję.

    Odpowiadając na zarzuty odnośnie zamieszczenia tego zdjęcia w dziale "krajobraz"; chciałbym przypomnieć, że krajobraz to nie tylko klasyczne, wymuskane landszafty z kamulcami umiejscowionymi w mocnym punkcie kadru..... itp.... Proszę otworzyć szerzej swoje horyzonty myślowe na tą problematykę.
    Potrafię odróżnić działy jakie mamy na forum; nie zwykłem lokować swoich zdjęć pochopnie w niewłaściwych działach, dlatego jeśli to nie problem dla @Jacek_Z to prosiłbym o powrót z niniejszym wątkiem do działu do którego był pierwotnie przyporządkowany i gdzie przekaz tego kadru jest najbardziej wyrazisty. Dziękuję.----------------------
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 11-12-2018 o 01:08
    zestaw N: d700 +17 + 70-200 // zestaw S: A7 + 40 + 24-240

  3. #23
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Wątek jest jak widać zamknięty, ale autor do mnie napisał PW i poprosił o zamieszczenie tekstu, co niniejszym czynię (i przenoszę do krajobrazu, choć tak bez przekonania i w drodze wyjątku, jesli to cykl to mógł być w jednym wątku, a nie w kilku i mogły być linki do pozostałych):

    EDIT - ponieważ w tzw międzyczasie autor zamieścił wpis jaki widać powyżej w nowym wątku, to przeniosłem go tutaj (skleiłem wątki), a to co napisał mi w PW zostało usuniete (to ten sam tekst).
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 11-12-2018 o 01:07

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •