Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Mirage 4

  1. #1

    Domyślnie Mirage 4

    Dzień dobry.
    Szukam praktycznych informacji o oprogramowaniu Mirage 4 do Canona. Czym w zasadzie różni się Mirage 8-12 Color Edition od Mirage Master Edition?
    https://dinax.com/produkt-kategorie/...tions/?lang=en
    Na stronie Canona wygląda na to, że różnica jest w obsłudze modeli drukarek i tak Master Edition 5,6,8,12 kolorów a Color Edition 8,12 kolorów. Czy to jedyne różnice?
    @Czornyj z tego co wiem, to nie ma lepszego softu do drukowania więc pewnie używasz Możesz coś napisać?
    Dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    Używam, bo był w promocji z moją iPF PRO-4000 - ale wersji 3. Jest to wygodny "power driver" automatyzujący drukowanie większych ilości zdjęć, u mnie się sprawdza jako-tako (na Macu notorycznie się wiesza, co jest nieco wk....ce). Master obsługuje iPFy 5-6 kolorowe zwykle używane w punktach usługowych do "kresek".

    Alternatywnym rozwiązaniem jest Qimage, tylko w moim przypadku niestety nie działa pod macOS. Nieźle też się sprawdza moduł Print w Lightroom. Pytanie czego oczekujesz od tego softu?

  3. #3

    Domyślnie

    Wow, błyskawiczna odpowiedź Czornyj, jesteś jak Przyczajony tygrys, ukryty smok
    Używałem wersji próbnej i jestem pod wrażeniem łatwości obsługi. Zależy mi na usprawnieniu druku wielu obrazów jednocześnie, usprawnieniu planowania tego wydruku i rzeczywisty podgląd wydruku. Chodzi o wydruk z roli na IPF6400

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Wow, błyskawiczna odpowiedź Czornyj, jesteś jak Przyczajony tygrys, ukryty smok
    Używałem wersji próbnej i jestem pod wrażeniem łatwości obsługi. Zależy mi na usprawnieniu druku wielu obrazów jednocześnie, usprawnieniu planowania tego wydruku i rzeczywisty podgląd wydruku. Chodzi o wydruk z roli na IPF6400
    To da radę, ew. jak masz Windows to przetestuj jeszcze Qimage

Podobne wątki

  1. mirage auto reflex 200mm f4
    By kosmaster in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-02-2010, 00:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •