Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61
  1. #21

    Domyślnie Nikon F Obiektyw

    Kolega pisze ze to z Sigmy 24-60 f2,8


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    w testach, a nie w opiniach użytkowników, pod którymi się podpisuję, na szczęście testy czytałem po kupnie obiektywu bi inaczej NIGDY bym go nie kupił,a tak w nieświadomości - oceń sam
    Do oceny to by się przydało coś więcej niż znaczki pocztowe... To nie złośliwość z mojej strony, ale powyższe pokazuje co można osiągnąć po znacznym resize, w dodatku na bliskiej odległości ostrzenia.

  3. #23

    Domyślnie

    Panowie nie ma o co się spinać... ja szukam szkła jasnego i szokuje mnie informacja ze niby taka marka jak Sigma potrzebuje kalibracji przy nikonie d7200 i do tego te ceny z kosmosu... 17-50 f2,8 jest o niebo lepsze niż nikor 17-55 3.4-5,6 :P ale fajnie gdyby wpadło szkło używane b.dobrym stanie 24-70 f2.8 od sigmy lecz cenowo kosmos a po drugi ta kalibracja która swoje kosztuje... A mi na czasie zależy... mogę ostatecznie za te 1400zł nówkę kopić ale jak będę musiał kalibrować i zmuszony będę wysyłce na drugi koniec kraju zestaw to się nie opłaca... bo z 500zł wyniesie mnie kalibracja z wysyłką ..

    Zdjęcia obecnie będą robione bardziej popołudniowa porą więc potrzebny jaśniejsze szkło... Jak wcześniej pisałem z dnia zawsze da się zrobić noc ale z nocy dnia nie zrobię ...

  4. #24

    Domyślnie

    Jeśli kupisz nowe szkło Sigmy to kosztować będzie tylko wysyłka. Kalibracje na gwarancji masz bezpłatną.
    Możesz szukać używanego Nikona 17-55 f2,8, jest to szkiełko pod DX-a. Napisz do kolegi @madebyzosiek, wiem że On kiedyś chciał sprzedać właśnie tego nikora
    Ostatnio edytowane przez Paw-Bor ; 25-11-2018 o 13:58

  5. #25

    Domyślnie

    Jak kupisz nową Sigmę, na gwarancji PL, to za kalibrację zapłacisz całe 30 zł. Koszt wysyłki w jedną stronę.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #26

    Domyślnie

    ok to szukam 17-50 sigme f2.8 :P może nie będzie tzreba kalibrować ... ale się zobaczy

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DziczkuPL Zobacz posta
    Panowie nie ma o co się spinać... ja szukam szkła jasnego i szokuje mnie informacja ze niby taka marka jak Sigma potrzebuje kalibracji przy nikonie d7200 i do tego te ceny z kosmosu...
    Zestaw znajomej (7200+ S18-35) od samego początku sprawia problemy i niewiele pomogła kalibracja w serwisie. Niebawem całość idzie na kolejną...

  8. #28

    Domyślnie

    U mnie kalibracja D7200+S18-35 dużo pomogła, chociaż cały czas zdarzają się wpadki
    Ciekaw jestem jak będzie spisywać się S18-35 z D500, wczoraj przy okazji Black Friday zakupiłem i czekam na przesyłkę. Ciekaw jestem tej współpracy

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Zestaw znajomej (7200+ S18-35) od samego początku sprawia problemy i niewiele pomogła kalibracja w serwisie. Niebawem całość idzie na kolejną...
    Nie wiem dlaczego ten przypadek ma coś mówić o całej marce Sigma... Owszem, też się nie polubiłem z S18-35 Art, ale mam w tej chwili 9 szkieł Sigmy, w tym 6 Artów i każdy działa pewnie i celnie, a do tego po względem obrazka na pełnej dziurze nie ma w Nikonie odpowiedników. Mam więc o marce inne zdanie niż Ty i z pewnością mam więcej argumentów.

  10. #30

    Domyślnie

    Tu chodzi o to że Sigma mimo że jest uznana za dobrą markę to ma wpadki częściej niż dawniej.... A to już świadczy o jakości szkieł... I nikt tu nie hejtuje Sigmy lecz nie powinno mieć miejsca takiego, kalibrować sie powinno raz na jakiś czas bo to sprzęt i może coś nie tak być. Ale gdy dajemy tyle kasy za szkło to powinno być dopracowane Zdecydowałem się na start Sigma 17-50 f2.8 teraz szukam oferty ... A jak w Nowym Sączu robią kalibrację to nie ma problemu podjadę i zrobię ...

    Ja mam dodatkowo problem bo mam okulary -2,75 więc nie bardzo wiem jak ostawić to na BODY D7200 ile tym pokrętłem mam kręcić...

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 08-08-2019, 17:39
  2. Nikon D80 + Obiektyw Nikon 18-200VR
    By Canibal in forum Serwis
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-05-2017, 09:44
  3. Nikon D80 Obiektyw
    By MichałKosa in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-04-2015, 16:24
  4. nikon d40 + obiektyw soligor + obiektyw minolta = czy to możliwe?
    By kabi in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-05-2011, 22:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •