Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Ola - Mistrzyni Świata

    Witam,
    sesja z Aleksandrą Rudzińską - Złotą Medalistką Mistrzostw Świata IFSC 2018 we wspinaniu na czas w Innsbrucku. Zapraszam do podzielenia się opiniami.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC6050readySMALLsigned.jpg
Wyświetleń:	353
Rozmiar:	358,0 KB
ID:	17081

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Mi się podoba, jedynie wzrok niepotrzebnie przyciągają jaskrawe getry.

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie podpis za wielki
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  4. #4

    Domyślnie

    Trochę brakuje kontekstu (wysokość) i pokazania wysiłku. Pozycja też mocno zmusza do zastanowienia, gdzie co jest.

  5. #5

    Domyślnie

    Jak dla mnie , fota super


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  6. #6

    Domyślnie

    Twierdzisz, że sesja, więc miałeś czas i możliwości. Tymczasem widzę nienajlepszy kadr, gdzie noga z paskudnym kolorem getrów kiepsko się tu prezentuje. Brakuje mi dynamiki związanej z ruchem, wysiłkiem. Mocno wyostrzone i rozjaśnione oczy oraz ogromne logo całości nie upiększają. Wracając do logo, nie wiem, w jakim celu je nam umieściłeś, bo potrzebne informacje wyświetlają się obok.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Trochę brakuje kontekstu (wysokość) i pokazania wysiłku. Pozycja też mocno zmusza do zastanowienia, gdzie co jest.
    To samo czuję patrząc na to zdjęcie. Oczy mega białe a do tego cień na połowie twarzy
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  8. #8

    Domyślnie

    @adming @Jurek Ż @notdot rozumiem, że dla niewtajemniczonych może brakować nieco kontekstu, który dla wspinaczy jest oczywisty i zupełnie czytelny. Faktycznie mogłem to zawrzeć w opisie. Już wyjaśniam: Ola jest w pozycji startowej, odnosząc do "normalnego" biegania - "w blokach", czyli stoi na ziemi, i za chwilę dopiero zacznie się wspinać. Konkurencja na czas, tzw. "standard" to biegi na ustandaryzowanej, zawsze jednakowej drodze, zawodnicy przyjmują do startu zawsze jednakową pozycję, stąd też układ nogi, niewiele tutaj mogłem zmienić. Nie ma tutaj wysiłku, bo zawodniczka koncentruje się przed startem czekając na sygnał. Dlatego też starałem się podkreślić światłem oczy, by pokazać skupienie i koncentrację na kolejnym chwycie. (choć może faktycznie trochę przesadziłem, dzięki za zwrócenie uwagi) Tak naprawdę to tylko jedno zdjęcie z cyklu, drugie - już w akcji - zaprezentowałem w dziale "Sport". Czy kolor getrów paskudny - kwestia gustu, nam obojgu akurat pasowały, zwłaszcza do innych ujęć - ale może @koesh masz rację, może je trochę zgaszę w tym ujęciu. Temat jest wciąż otwarty, ponieważ sesja zajęła nam bardzo dużo czasu, ze względu na zdjęcie w ruchu, dlatego wkrótce będziemy kontynuować. Oli chodziło o kilka zdjęć prezentujących ją jako zawodniczkę do celów marketingowych, dlatego chciała też - oprócz zdjęć w ruchu - także zdjęcie portretowe i dlatego wrzuciłem je do tego działu.

    Co do logo, nie przygotowuję oddzielnych wersji na forum i do publikacji gdzie indziej w internecie, a nie wszędzie informacje się pojawiają.
    @czupacabra dzięki, miło mi bardzo

    Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    ...
    akurat nie musisz tego mi tłumaczyć, widziałem pozycję startową, niemniej kontrast jasne oczy - cień na połowie twarzy to już nie jest niczym uzasadnione, skoro mieliście dużo czasu, żeby zrobić dobre zdjęcia. A skoro mowa o portrecie to i czepiam się bardziej
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #10

    Domyślnie

    Cień na twarzy kojarzy mi się trochę z dawno nie używaną techniką (stosowaną w filmie) gdzie światło padało na oczy a reszta była lekko lub bardzo w cieniu.
    Film noir rulez
    Oczy są "przedobrzone"
    Co do wzorku na nogach... kobitki inaczej to widzą i może byc tak ze będzie zadowolona że są w kadrze (przy wybieraniu ważny jest wzór, kolor i czy pupa dobrze w nich wygląda) - można trochę ekspozycje na nich zmniejszyć
    Fajna modelka do aktu by była ...
    logo mniejse trochę i chyba na skraj zdjęcia?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [wspinaczka sportowa] Ola Rudzińska - Mistrzyni Świata 2018 we wspinaniu na czas
    By sruba in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-11-2018, 12:07
  2. [ Reportaż ] Trening mistrzyni
    By stig in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 11:56
  3. [ Sport ] Mistrzyni Świata trenuje na śniegu
    By jasiu102 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 14:28
  4. [ Architektura ] Mistrzyni trzeciego planu :)
    By december in forum Architektura
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-12-2009, 22:46
  5. mistrzyni w akcji
    By ALF in forum Plenery i warsztaty rok 2005 (Mysłakowice, Tomaszów Mazowiecki)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-05-2005, 18:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •