Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    akurat nie musisz tego mi tłumaczyć, widziałem pozycję startową, niemniej kontrast jasne oczy - cień na połowie twarzy to już nie jest niczym uzasadnione, skoro mieliście dużo czasu, żeby zrobić dobre zdjęcia. A skoro mowa o portrecie to i czepiam się bardziej
    Sorry, ale w poprzedniej wypowiedzi zgadzasz się ze stwierdzeniem, że brakuje wysiłku i wysokości a pozycja zmusza do zastanowienia, gdzie to jest... Więc jeżeli wiesz, że to pozycja startowa to dlaczego oczekujesz tej wysokości i wysiłku??? Cienia na twarzy będę bronił, ponieważ w ten sposób chciałem podkreślić właśnie oczy - skupienie, koncentrację - i tym właśnie to uzasadniam, więc nie jest to kwestia braku czasu, tylko taki miałem na to pomysł. Natomiast faktycznie, trochę pojechałem w obróbce, złagodzę to, jak i getry, dzięki @fafniak za komentarz

  2. #12

    Domyślnie

    Ja tak skromnie - fajne foto .
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    Sorry, ale w poprzedniej wypowiedzi zgadzasz się ze stwierdzeniem, że brakuje wysiłku i wysokości a pozycja zmusza do zastanowienia, gdzie to jest... Więc jeżeli wiesz, że to pozycja startowa to dlaczego oczekujesz tej wysokości i wysiłku??? Cienia na twarzy będę bronił, ponieważ w ten sposób chciałem podkreślić właśnie oczy - skupienie, koncentrację - i tym właśnie to uzasadniam, więc nie jest to kwestia braku czasu, tylko taki miałem na to pomysł. Natomiast faktycznie, trochę pojechałem w obróbce, złagodzę to, jak i getry, dzięki @fafniak za komentarz
    Ok, jeśli skupiłeś się na oddaniu tylko tego to w porządku, może źle napisałem, że oczekuję wysokości, masz rację, pozycja startowa to tylko skupienie się i wyczekiwanie na start właśnie, więc bez wysokości.
    Z tym cieniem i oczami też ok,
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    No więc po usunieciu twojego loga ja jako niepoprawny erotoman widzę piękny kobiecy atrybut
    Ale w związku z tym zobaczyłem sobie jakby to było przyciąć tuz "nad" owym elmentem i według mnie fota zyskuje na dynamice we wszelkich liniach

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    No więc po usunieciu twojego loga ja jako niepoprawny erotoman widzę piękny kobiecy atrybut
    Ale w związku z tym zobaczyłem sobie jakby to było przyciąć tuz "nad" owym elmentem i według mnie fota zyskuje na dynamice we wszelkich liniach
    Mógłbyś zaprezentować Twoją wersję kadru?

  8. #18

    Domyślnie

    Zakładając, że sruba dał zgodę nie tylko fafniakowi, to tak mi się podoba:


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC6050readyFINALsmall_1.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	127,9 KB
ID:	17136
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  9. #19

    Domyślnie

    dolne ciecie prawie takie jak powyżej
    i właśnie albo do kwadratu albo zostawić oryginalny format bo otwiera się do góry czyli tam gdzie pomknie modelka

  10. #20

    Domyślnie

    Dla mnie to zdjęcie jako zdjęcie się nie broni.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [wspinaczka sportowa] Ola Rudzińska - Mistrzyni Świata 2018 we wspinaniu na czas
    By sruba in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-11-2018, 12:07
  2. [ Reportaż ] Trening mistrzyni
    By stig in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 11:56
  3. [ Sport ] Mistrzyni Świata trenuje na śniegu
    By jasiu102 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 14:28
  4. [ Architektura ] Mistrzyni trzeciego planu :)
    By december in forum Architektura
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-12-2009, 22:46
  5. mistrzyni w akcji
    By ALF in forum Plenery i warsztaty rok 2005 (Mysłakowice, Tomaszów Mazowiecki)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-05-2005, 18:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •