Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Cool Droga ku zachodowi#

    Tuż przed zachodem słońca
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7219.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	1,02 MB
ID:	16994
    SPD Sucha Góra w oddali, ni to mgła, ni to chmury, ale ciekawie wyszło.

  2. #2

    Domyślnie

    Mogę Cię zapytać co chcesz tym zdjęciem przedstawić?? Nie rozumiem jego ideii wstawienia. Problem że takie miejsca w okolicy na codzień widzę no i nie pomyślałbym aby tam zdjęcia zrobić...
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarz, co do kadru, chciałem to pokazałem,może nie powala kadrowo ale mi się podoba, nie wszystko jest idealne @moshica i ja tego się trzymam, nawet te prawie idealne kadry to masa obróbki w PS, jak potem nazwać takie zdjęcie, bo z realnym kadrem mało ma wspólnego.

  4. #4

    Domyślnie

    Twoja wypowiedź jest trafna i masz rację że obróbkowo wiele prezentacji przedstawia zbyt poprawione prace. Jednak w kluczowej kwestii czyli przedstawienia motywu, tego co chcesz pokazać to właśnie z tym masz duży problem. Czasem wydaje mi się że trąci to prowokacją choć staram się być daleki od takich osądów.
    Nikon i podróże ...


  5. #5

    Domyślnie

    Może lekko prowokuję tymi kadrami, obróbka też inna niż zazwyczaj, ale czy muszę po przeszło 10 latach fotografowania być pro, te wycacane zdjęcia co klient dostaje, to mus bo kasa, to co fotografuję poza pracą jest inne i obróbka inna, nie będę już prowokował, może troszeczkę @moshica

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Mogę Cię zapytać co chcesz tym zdjęciem przedstawić?? Nie rozumiem jego ideii wstawienia. Problem że takie miejsca w okolicy na codzień widzę no i nie pomyślałbym aby tam zdjęcia zrobić...
    Chcialem rowniez o to zapytac, ale wolalem poczekac na innych
    Rowniez nie widze tu nic specjalnego albo czegos interesujaco pokazanego.

  7. #7

    Domyślnie

    Moim zdaniem w kadrze jest coś ciekawego @6868, ale ja to widziałem w realu i odbieram inaczej, niestety zdjęcie nigdy nie oddaje tego co my widzimy, obróbka w PS tego nie naprawi, część przekazu jest utracona bezpowrotnie

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek6311 Zobacz posta
    Moim zdaniem w kadrze jest coś ciekawego @6868, ale ja to widziałem w realu i odbieram inaczej, niestety zdjęcie nigdy nie oddaje tego co my widzimy, obróbka w PS tego nie naprawi, część przekazu jest utracona bezpowrotnie
    Wpatruję się w ten kadr dobre pięć minut i nie widzę w nim nic wyjątkowego. Każda dobra fotografia zawsze odda jakieś emocje. Nie ważne gdzie i kiedy jest zrobiona liczy się sposób kadrowania czyli w jaki sposób chcesz pokazać dany obiekt czy miejsce. Drugim ważnym elementem jest światło - bez niego nie ma fotografii. I tak jak widzisz ta fotografia niestety ale nie spełnia tych dwóch podstawowych kryteriów. Może warto tam wrócić o wschodzie lub zachodzie tudzież w mglisty dzień i spróbować ponownie.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek6311 Zobacz posta
    Moim zdaniem w kadrze jest coś ciekawego @6868(...)
    Nie mysl ze prowokuje, ale powiedz mi co widzisz ciekawego w tym kadrze, czego nie tylko ja zreszta, nie widze? Serio, pisze to bez zadnego podtekstu.

  10. #10

    Domyślnie

    Odniosę się do krytyków kadru, ja ze Śląska to nawet taka przyroda cieszy, gdzie indziej pewnie ładniej i przyroda bajkowa, ale takie klimaty nie dla mnie, 80% czasu spędzam w mieście czy biurze, smętny żywot, nikomu się ta sceneria oprócz mnie nie podoba, ja chyba jakiś dziwny jestem, ale to tak na marginesie, co do kadru, nie powala to wiem, ale chciałem pokazać na Forum, może bez sensu, ale stało się, nie mnie to oceniać.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Ku zachodowi
    By Martix in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-05-2012, 17:58
  2. [ Krajobraz ] droga w prawo | droga w lewo
    By <| MICHAŁ |> in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-01-2011, 23:24
  3. [ Krajobraz ] ku zachodowi...
    By igusiek21 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-10-2010, 06:29
  4. [ Krajobraz ] Ku zachodowi
    By MarianS in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 20:49
  5. [ Krajobraz ] Ku zachodowi
    By Fumar in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 07-12-2008, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •