Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Tatry Nad Zakopanem

    Jak w odbiorze ?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_2866-Edit-2-3.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	689,2 KB
ID:	16815

  2. #2

    Domyślnie

    Układ pt. potężne góry nad a "coś tam coś tam" pod to dośc popularny strzał. I jak można zauważyć jest wiele prac na bardzo wysokim poziomie, zwłaszcza kolegów, którzy kręcą się z aparatem po Podhalu. Więc aby zachęcić oglądającego do zawieszenia oka na swoim zdjęciu musi być w nim to coś, jakieś wow. Moim zdaniem tutaj czegoś brakuje. Może jakiegoś intetsywnego światła księżyca na górach, może bardziej przejrzystego nieba i podświetlonych księżycem chmur... Ogólnie chyba można powiedzieć, że brak światła (mimo, że to noc).

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    Układ pt. potężne góry nad a "coś tam coś tam" pod to dośc popularny strzał. I jak można zauważyć jest wiele prac na bardzo wysokim poziomie, zwłaszcza kolegów, którzy kręcą się z aparatem po Podhalu. Więc aby zachęcić oglądającego do zawieszenia oka na swoim zdjęciu musi być w nim to coś, jakieś wow. Moim zdaniem tutaj czegoś brakuje. Może jakiegoś intetsywnego światła księżyca na górach, może bardziej przejrzystego nieba i podświetlonych księżycem chmur... Ogólnie chyba można powiedzieć, że brak światła (mimo, że to noc).
    Zgadzam się z tobą w 100%, później wyjaśnię, poczekam jeszcze na jakiś komentarz

  4. #4

    Domyślnie

    Ja tu widzę dwa zdjęcia
    Na górze góry ciemne nie wydobyte z przestrzeni, bez kontrastu
    na dole miasto, też ciemne
    po środku ciemna plama
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    Ja tu widzę dwa zdjęcia
    Na górze góry ciemne nie wydobyte z przestrzeni, bez kontrastu
    na dole miasto, też ciemne
    po środku ciemna plama
    Nie mogę się z tobą zgodzić. Ja bynajmniej żadnej ciemnej plamy nie widzę może to kwestia jasności monitora/telefonu. Ale dzięki za komentarz
    Ostatnio edytowane przez emoka ; 11-11-2018 o 18:56

  6. #6

    Domyślnie

    Nawet to fajnie kadrowo poukladane. No byloby lepiej jakby to byla pelniaz ostrym swiatlem ksiezyca czy Łysy na niebie.
    Ale mi ogolnie pasuje.
    Rozswietlona ulica na dole, daje pewien punkt zaczepienia jak patrzymy na miasto...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emoka Zobacz posta
    Nie mogę się z tobą zgodzić. Ja bynajmniej żadnej ciemnej plamy nie widzę może to kwestia jasności monitora/telefonu. Ale dzięki za komentarz
    nie twierdzę, że dosłownie jest tam plama, ale po prostu ciemniejsza partia wyróżniająca się na minus w całości
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  8. #8

    Domyślnie

    Dla mnie bardzo na plus. Jest prawdziwe. Widać, że aparat i fotograf lepiej poradził sobie w światłach i to jest normalne, bo "papka" w cieniach w takich warunkach jest nieunikniona Wybór kadrowania (pion) moim zdaniem jak najbardziej słuszny. Bardzo lubię piony
    Fuji

  9. #9

    Domyślnie

    Normalnie bym tego zdjęcia tu na forum nie wstawił. Uważam je co najwyżej za średnie. Jednak na popularnym portalu społecznościowym, sporej liczbie osób bardzo się podoba a ja nie rozumiem czemu. Dlatego chciałem porównać wasze opinie z opiniami na wcześniej wspomnianym portalu. Jeśli chodzi o zdjęcie to czekałem na fajnie rozświetlone szczyty, bo słońce ładnie świeciło, niestety kilkanaście minut przed zachodem pojawiła się chmura która skutecznie ową gwiazdę zasłoniła. Głupio było nie zrobić żadnego zdjęcia tak więc popełniłem ten kadr żeby sztuka się zgadzała.

  10. #10

    Domyślnie

    Co do grup na portalach społecznościowych to jedyny ich plus to duży odzew, większość ludzi wrzucających tam zdjęcia nawet nie ogarnia np. wyprostowania horyzontu Tutaj "klient" jest bardziej wymagający

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zakwaterowanie w Zakopanem
    By piter123789 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-07-2013, 15:43
  2. Parking w Zakopanem
    By sheva in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-09-2011, 23:05
  3. [ Architektura ] znaleziony w Zakopanem
    By fotoart in forum Architektura
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 22:43
  4. Króliczki w Zakopanem
    By andrzejp in forum Plenery i warsztaty rok 2009 (Międzyzdroje, Karkonosze, Rewal, Zakopane)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-01-2010, 15:07
  5. [ Pozostałe ] Płotek w Zakopanem.
    By marek86 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-10-2008, 14:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •