Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Samotność na wsi.

    1.


    2.






    Dwa drzewka do oceny, jak zwykle proszę o konstruktywną krytykę (chyba ostatnie miejsce w Polskich internetach gdzie się takiej można spodziewać). Testowałem tu nowy sposób obróbki, wyciągania z cieni, pytanie czy idę w dobrym kierunku, ziarna z najciemniejszych partii nie udało mi się usunąć

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokarsg-1 Zobacz posta
    Dwa drzewka do oceny, jak zwykle proszę o konstruktywną krytykę (chyba ostatnie miejsce w Polskich internetach gdzie się takiej można spodziewać). Testowałem tu nowy sposób obróbki, wyciągania z cieni, pytanie czy idę w dobrym kierunku, ziarna z najciemniejszych partii nie udało mi się usunąć
    Zdecydowanie nie idź tą drogą, w takiej sytuacji imo to przynajmniej 2 ekspozycje na górę i dół i złożenie hdr-a. Zawsze lepiej przyciemnić niż rozjaśnić czyt. nie stracisz na jakości.

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2018
    Miasto
    Okolice Żywca
    Posty
    95

    Domyślnie

    Gdyby niebo z jedynki było na dwójce to było by fajnie. W jedynce podoba mi się jedynie ten kolorowy fragment nieba, reszta nieciekawa: pierwszy plan bardzo pospolity i szaroobury, tak samo jak linia drzew, dopiero niebo nad horyzontem zaczyna wyglądać ciekawie, ale tylko do górnej granicy chmur, potem nudny jednolity kolor. Kadrowo dwójka ma potencjał, podobają mi się takie proste motywy, zwłaszcza z drzewami. Na pierwszym planie zielony dywan, linia drzew i niebo które niestety tutaj jest najsłabszym punktem. Moim zdaniem trzeba zapolować na lepsze warunki: ciekawsze chmury albo późniejszy zachód. Ziarno dosyć spore i mi osobiście przeszkadza. Ale to tylko moja skromna, amatorska opinia, powodzenia

  4. #4

    Domyślnie

    Z socjologicznego punktu nic ciekawego...Zdjecie to inny temat.
    Milosnik negatywow.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za opinie. Ogólnie myślę jak by tu się statywu pozbyć co by nie nosić, ale chyba jeszcze się tak nie da, technologia nie pozwala na to jeszcze. Mi w sumie na 1 szum już nie przeszkadza przynajmniej w takiej internetowej prezentacji, na 2 już trochę tak, widzę że nie tylko mi.

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Samotność
    By AMNA in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-01-2018, 16:30
  2. [ Krajobraz ] Samotność
    By MK_2 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 22:03
  3. [ Krajobraz ] samotność
    By loki_p in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 06-10-2011, 11:28
  4. [ Krajobraz ] Samotnosc .
    By zaza67 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-08-2011, 06:56
  5. [ Krajobraz ] Samotność
    By Zen in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-01-2011, 14:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •