Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Tuner DVB-T z android tv - jaki?

    Hej, mam starą plazmę, nie ma smarta, za to super obraz więc się nie pozbywam. To stary TV, układanie kanałów czy poruszanie się po przewodniku żeby sprawdzić co leci na innych kanałach teraz/za chwilę muli masakrycznie. TV też nie ma opcji odtwarzania wideo z usb. Chcę mu dokupić zewnętrzny tuner dvb-t, możecie jakiś polecić? Poniżej wymagania. Dlatego tuner a nie tylko appletv czy chromecast czy xiaomi mi box, bo chcę do niego podpiąć antenę, i żeby to tuner zewnętrzny zajmował się kanałami, ich listowaniem, grupowaniem, tam chcę mieć opcję przeglądania co jest grane na innych programach obecnie i - co najważniejsze - chcę żeby to śmigało, a nie muliło. TV podepnę przez HDMI i on ma "tylko" wyświetlać obraz.

    Bosko by było, gdyby tuner:
    - miał android tv (wymagane, mam na ipli pakiet HBO wykupiony a oprócz przeglądarki i mobilnych urządzeń ipla działa tylko na android tv)
    - miał szybkie bebechy, tak żeby obsługa tunera była błyskawiczna, a nie kliknę pilotem i po 2s widzę efekt.. ma być płynnie jak na nowym telefonie
    - odtwarzał wideo z własnego gniazda usb i czytał dane z penów NTFS

    Generalnie chcę mieć jedno pudełko z 1 pilotem, do którego podepnę antenę, wyszukam i ułożę kanały, szybko i wygodnie sprawdzę co/gdzie/kiedy leci, mile widziane dodatki typu nagrywanie wybranych rzeczy na pena bez zmiany kanału lub przy wyłączonym TV jak mnie nie ma itp itd. Chcę tam mieć opcję wpięcia pena z filmami ślubnymi żeby je pokazywać klientom (obecnie xbox do tego służy). Chcę żeby oprócz kanałów TV był tam android, żeby zainstalować iplę, kodi, i parę innych rzeczy. Niby wiele a może udało się to upakować do 1 urządzenia i ktoś z Was coś poleci?
    ;]

  2. #2

    Domyślnie

    PS. Walnąłem się z kategorią proszę o przeniesienie wątku do Poradnictwo niefotograficzne. Dziękuję.
    ;]

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    MECOOL K6 na Android 7.0 lub K7 na Android 9.0 w wersji DVB T2/T bo są modele też z DVB S i DVB C ( są też inne modele i inne firmy ale teraz wiesz co szukać ).
    Raczej tylko u chińczyka kupisz, coś 60$ za starszy model i 80$ za nowszy plus ewentualnie 23%.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 07-04-2020 o 11:37

Podobne wątki

  1. Smart HD+ jaki tuner sat
    By kondziu in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-01-2017, 16:54
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-05-2015, 13:37
  3. DVB-T jaki tuner.
    By 124miko in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 23:32
  4. Riva Tuner problem:(
    By Greg77 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-12-2010, 16:24
  5. Tuner DVB-T/DVB-S do blaszaka
    By shaddixx in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 30-08-2010, 17:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •