Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Hird Zobacz posta
    Jeśli CLE ma fajny wizjer, ale i tak mniej dokładny to chyba zrezygnuje na rzeczy Voitka lub M7, ale zobacze co uda się też zdobyć. Przyzwyczajony jestem też do dużych i fajnych wizjerów w analogowych lustrach.
    Wiem, że nawet jak ramki są 35 a chce 40 to nie ma obaw.
    Dziękuje wszystkim za rady.
    CLE ma przyzwoity wizjer. Plamka wyraźniejsza chyba niż w Zeissie Ikonie. Z bateriami nie ma problemu. Body bardzo kompaktowe. Ma ramki na 40mm, więc można dokupić w komplecie Summicrona 40/2 który jest prze********ym szkłem i bardzo przyzwoicie (jak na Leikę) wycenianym.
    Leica M9-P + 35/2, Nikon F90x + 35/2, Nikonos V + 35/2.8, Nikon Coolpix A

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    CLE ma przyzwoity wizjer. Plamka wyraźniejsza chyba niż w Zeissie Ikonie. Z bateriami nie ma problemu. Body bardzo kompaktowe. Ma ramki na 40mm, więc można dokupić w komplecie Summicrona 40/2 który jest prze********ym szkłem i bardzo przyzwoicie (jak na Leikę) wycenianym.
    CLE sam bym chetnie kupil, ale ciezko znalezc mietowy stan za niekosmiczne pieniadze. No i to aparat o 15-20 lat starszy od M6TTL - watpie zeby bylo duzo czesci zamiennych na rynku.

Domyślnie

Mam nikona f501 z 86 i poza wiekszym apetytem na baterie nie ma różnicy, dalej ładnie naświetla klatki więc myśle, że i CLE moża dostać w dobrym stanie, w miętowym nie potrzebuje, albo voitka. Pozostaje szukać teraz oferty. Jak mi nie podpasuje to puszcze dalej pewnie z mała stratą.
    D5100 | D80 | F75 | F501 | F301 | Pinhole

Domyślnie

masz na myśli miętowy czyli mint ale to znaczy mennica. po naszemu - spod igły a dosłownie z mennicy.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    CLE sam bym chetnie kupil, ale ciezko znalezc mietowy stan za niekosmiczne pieniadze. No i to aparat o 15-20 lat starszy od M6TTL - watpie zeby bylo duzo czesci zamiennych na rynku.
    Swoją sprzedałem Mirkowi, może jeszcze ma, choć wiem, że próbował sprzedać dalej. Stan mint, nic temu aparatu nie było.
    Leica M9-P + 35/2, Nikon F90x + 35/2, Nikonos V + 35/2.8, Nikon Coolpix A

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234