Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hird Zobacz posta
    Jeśli CLE ma fajny wizjer, ale i tak mniej dokładny to chyba zrezygnuje na rzeczy Voitka lub M7, ale zobacze co uda się też zdobyć. Przyzwyczajony jestem też do dużych i fajnych wizjerów w analogowych lustrach.
    Wiem, że nawet jak ramki są 35 a chce 40 to nie ma obaw.
    Dziękuje wszystkim za rady.
    CLE ma przyzwoity wizjer. Plamka wyraźniejsza chyba niż w Zeissie Ikonie. Z bateriami nie ma problemu. Body bardzo kompaktowe. Ma ramki na 40mm, więc można dokupić w komplecie Summicrona 40/2 który jest prze********ym szkłem i bardzo przyzwoicie (jak na Leikę) wycenianym.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    CLE ma przyzwoity wizjer. Plamka wyraźniejsza chyba niż w Zeissie Ikonie. Z bateriami nie ma problemu. Body bardzo kompaktowe. Ma ramki na 40mm, więc można dokupić w komplecie Summicrona 40/2 który jest prze********ym szkłem i bardzo przyzwoicie (jak na Leikę) wycenianym.
    CLE sam bym chetnie kupil, ale ciezko znalezc mietowy stan za niekosmiczne pieniadze. No i to aparat o 15-20 lat starszy od M6TTL - watpie zeby bylo duzo czesci zamiennych na rynku.

  3. #33

    Domyślnie

    Mam nikona f501 z 86 i poza wiekszym apetytem na baterie nie ma różnicy, dalej ładnie naświetla klatki więc myśle, że i CLE moża dostać w dobrym stanie, w miętowym nie potrzebuje, albo voitka. Pozostaje szukać teraz oferty. Jak mi nie podpasuje to puszcze dalej pewnie z mała stratą.
    D5100 + 50/1.8G | | F501 + 50/1.8 AIS | | F75 + 35/2 D | 15/2.8 | 85/1.8 D | 58/1.4

  4. #34

    Domyślnie

    masz na myśli miętowy czyli mint ale to znaczy mennica. po naszemu - spod igły a dosłownie z mennicy.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    CLE sam bym chetnie kupil, ale ciezko znalezc mietowy stan za niekosmiczne pieniadze. No i to aparat o 15-20 lat starszy od M6TTL - watpie zeby bylo duzo czesci zamiennych na rynku.
    Swoją sprzedałem Mirkowi, może jeszcze ma, choć wiem, że próbował sprzedać dalej. Stan mint, nic temu aparatu nie było.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Swoją sprzedałem Mirkowi, może jeszcze ma, choć wiem, że próbował sprzedać dalej. Stan mint, nic temu aparatu nie było.
    Tak, widzialem swojego czasu. Dzieki za info. Dla mnie mint musi byc w pudelku, prawie nieuzwywana. Najlepiej od pierwszego wlasciciela

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    prawie nieuzwywana
    Prawie? Szanujmy się, nie pauperyzujmy.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. d750 wymiana zespołu komory lustra
    By przemeksroka in forum Serwis
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-09-2016, 17:48
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-08-2013, 10:31
  3. Tani dalmierz
    By mrpawcio in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 24-08-2010, 11:28
  4. D50 - dalmierz walnięty?
    By Trevor in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-11-2006, 11:18
  5. Wymiana lustra
    By cahe in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-06-2005, 23:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •