Nie wiem skąd u Ciebie Wiesiek takie dziwne przeświadczenie że jak krajobraz jest dobry np. techniczne, kompozycyjnie i pokazuje potęgę natury lub jej wyjątkowość np oświetleniem to jest pustym, techniczne produkowaniem obrazu. A jak ktoś wyjdzie z domu i zrobi sobie pole przed domem to już głębi przekazu w tym szukasz?
Dla mnie to zdjęcie jest tak samo puste jak każde inne, skoro mówisz o przekazywaniu emocji, historii itd. to ewidentnie coś tu nie zagrało. Przekazu ani jasnego tematu brak. I możesz zarzucić i mi płytkość i brak wyczucia ale ja się naoglądałem masy zwykłych pstryków bo sam tony takich robiłem i robię.

Co do naszej flagi to nie wiem o jaką ci chodzi, bo ja nie mam żadnej flagi a że skoro mówimy po Polsku to myślałem że chodzi o biało-czerwoną. Sam też często pisałeś o przekazie w swojej pracy reklamowej i jak to jest ważne. Wygląda na to że z krajobrazem nie idzie ci tak dobrze jak z reklamową. Skoro nikt nie potrafi powiedzieć o co ci chodzi z tym zdjęciem a sam nie chcesz wyjaśnić przekazu.

Poza tym równie dobrze można iść w dział ptaki i zacząć wrzucać zdjęcia kaczek z rozbryzganych chlebem dookoła. Jest historia, głębia i odbija się dzieciństwem. Tylko czy to ma być ponad to co tam inni pokazują?
Nie łamiesz standardów ani nie wprowadzasz nic nowego, raczej bym powiedział że jakiś dziwny trend na Nikoniarzach w dziale krajobraz się na siłę chce promować.