Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. #1

    Domyślnie To nic, że ciemno, zimno, mokro...

    ... pasja to pasja.


    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Śmielej Panie i Panowie

  3. #3

    Domyślnie

    obiecuję że wieczorem obejrzę - jak nei wstawię komentarza to możesz przypomnieć - ja mam wspaniałą pamieć

  4. #4

    Domyślnie

    Jestem prawie pewien że to fotka zrobiona telefonem. Coś tam widać, wyszło rozmazane bo automat tak dobrał i tyle. Dla mnie kosz.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  5. #5

    Domyślnie

    Czy naprawdę to jest takie proste: telefon -> rozmazane -> kosz...?
    Mam wiele ostrych zdjęć koni... Po takie zapraszam do działu Cafe i wątku o "naszych koniach"

    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli skupić się najpierw na tytule to faktycznie fotografia oddaje ten stan "to nic, że ciemno" - zdjęcie trzeba zrobić
    Ale patrząc na fotografię i nie szukając wymówek przez pryzmat tytułu to niestety jest kiepsko.
    Do szuflady czy domowego albumu też średnio się nadaje, bo nie widać kto jeździ i na jakim koniu.
    Przez obecność świateł domyślić się można, że akcja dzieje się w ujeżdżalni.
    I to tyle
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarz. Proszę tylko nie komentować przez pryzmat swoich doświadczeń Stwierdzenie "zdjęcie trzeba zrobić" sugerujące jakiś wewnętrzne poczucie obowiązku wykorzystania każdej sytuacji do fotografowania i dokumentowania jest niezgodne ze stanem rzeczywistym. Jakby policzyć procentowe użycie aparatu do okazji fotografowania jazdy konnej, to wyjdzie coś w rodzaju piwa bezalkoholowego

    Wiem, że na forum gloryfikującym ostrość, bezszumność, bezcieniowość itd, ciężko kogoś przekonać, że takie rozmazane zdjęcie właśnie miało być... Z założenia jeździec też miał być nierozpoznawalny. Co ciekawe, to jest najmniej rozmazane zdjęcie z kilku poczętych tego wieczora.

    W domu doskonale wiemy kto jeździł i na jakim koniu

    Tak, to jest ujeżdżalnia. Taka odkryta.


    @fafniak obiecałeś....

    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    o masz....
    To zdjęcie jako pojedyncza praca nie ma szans na akceptację. "Dlaczego" to już jest osobna kwestia i nie chce mi się jej tu rozpatrywać.
    Podoba mi się klimat tego zdjęcia i niezaleznie od tego czym było zrobione, czy efekt zamierzony, przypadkowy, to powstał bardzo nieprzyjemny klimat brudu i zimna na pograniczu jawy i snu (tu świetnie zgrały te światła)

  9. #9

    Domyślnie

    Będzie lepiej wyglądać w BW.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Podoba mi się klimat tego zdjęcia i niezaleznie od tego czym było zrobione, czy efekt zamierzony, przypadkowy, to powstał bardzo nieprzyjemny klimat brudu i zimna na pograniczu jawy i snu (tu świetnie zgrały te światła)
    Czyli udało się Choć nie użyłbym słowa brud. Światła mi też się bardzo podobają, ale muszę przyznać, że akurat one są dziełem przypadku...

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Będzie lepiej wyglądać w BW.
    Nie potrafię zrobić sensownej konwersji do BW...


    Pozdrawiam

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Mokro dość i ciemno...
    By Archibald in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-09-2012, 22:17
  2. [ Pozostałe ] Ciemno, zimno, bez sensu...
    By Shanleaf in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-12-2011, 15:51
  3. [ Krajobraz ] Mokro i zimno
    By micz87 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-12-2011, 21:09
  4. [ Reportaż ] Ciemno , mokro i cieplutko
    By fufinek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-12-2011, 17:09
  5. [ Reportaż ] TDP - ciemno zimno deszcz
    By malibu in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-09-2008, 17:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •