Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Jak uratować utracone zdjęcia

    Witam.
    Mam taki problem.
    Ostatnio kupiłem databank, databank nie działał, przeczytałem na jakieś stronie, żeby usunąć jakieś pliki, usunąłem, przestała działać mysz, zainstalowałem jeszcze raz windowsa i tu zaczyna się problem.

    Zdjęcia były w katalogu "moje dokumenty/moje obrazy".
    Były to głównie nefy.
    Myślałem, że po instalce windowsa, "moje dokumenty" pozostanie taki sam, a tu niespodzianka, wszystko usunięte-filmy, foty, dokumenty szlag trafił.

    Dodam, że dysk jest sprawny, tylko moja głowa nie

    Jak mogę je odzyskać (nie licząc oddania do jakiegoś serwisu gdzie policzą sobie 100-200 zł)?
    Proszę POMOCY!

  2. #2

    Domyślnie

    poczytaj np. tutaj http://www.agavk.p9.pl/strony/progra_recover.php
    to pierwsze jakie znalazłem na Google
    D70s + T17-50/2.8 + SB 600

  3. #3

    Domyślnie

    na google szukałem, kazali używać jakiś programów, ale coś nie dawało to efektu (albo ja nie umiem ich obsługiwać )

  4. #4

    Domyślnie

    Formatowałeś wcześniej dysk? Jesli tylko instalowałeś na stary system to powinny jeszcze być na dysku - prawdoipodobnie zmieniłeś nazwę uzytkownika i dlatego w nowych foilderach ich nie ma - powinny jednak być w starych. jeśli przy tym poszedł format to już tylko soft do odzyskiwania pomoże - nie wrzucaj na dysk nic a powinienes odzyskać wszystko...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki, masz racje.
    One faktycznie są!

    Dziękuje ci bardzo.
    W wyszukiwarce windowsowskiej nie chciało znaleźć, ale jak wszedłem w Documents and Settings to tak jak mówiłeś jest kilka kont.

    Dzięki jeszcze raz!

  6. #6

    Domyślnie

    Na przyszłość może lepiej załóż folder "moje dokumenty" na innej partycji niż systemowa, i "wskaż" dla swojego profilu lokalizację dokumentów na ten właśnie stworzony folder na innej partycji, może nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale przy reinstalacji systemu różnie może palec "się ześliznąć"
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  7. #7

    Domyślnie

    Problem w tym że mam tylko jedną partycję (cytując pewnego informatyka "tak mi radzili, kilka partycji zakładało się na starych kompach").

  8. #8

    Domyślnie

    Zawsze warto założyć dwie partycje jedną na system drugą na Twoje pliki, w razie wu formatujesz partycje z systemem i nic nie tracisz
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  9. #9

    Domyślnie

    no... i nie wiem co napisać... , dobrze Ci radzę zwolnij tego informatyka z doradztwa owszem partycje nie są sposobem na bezpieczeństwo danych, ale pierwszy krok do zmniejszenia strat na wypadek awarii systemu.
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  10. #10

    Domyślnie

    Dokładnie, informatyka na zbity pysk od razu - jakbym się stosował do takich rad, to tydzień temu w pewnym fotolabie zaprzestanoby pracy na jakieś 3 dni, a tak na drugiej partycji siedział sobie obraz z Ghosta i po 30 minutach wszystko śmigało jak ta lala

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •