Close

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 89
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Oj, no nie do końca. 300/2.
    Odnosiłem się do zooma. Tzn. tak odebrałem wcześniejszą wypowiedź. Fakt, 300/2 istnieje, nawet całkiem niedawno w innym wątku wklejałeś link. Niemniej jednak do pewnych zastosowań istnieje jedynie teoretycznie, a nie praktycznie...

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Odnosiłem się do zooma. Tzn. tak odebrałem wcześniejszą wypowiedź. Fakt, 300/2 istnieje, nawet całkiem niedawno w innym wątku wklejałeś link. Niemniej jednak do pewnych zastosowań istnieje jedynie teoretycznie, a nie praktycznie...
    Biorąc pod uwagę to, że zrobili ich kilkaset i ceny jakie osiągają jeśli już się gdzieś na aukcji pojawi, można w ogóle stwierdzić, że to szkło tylko teoretycznie istnieje.
    A co do zooma z 300/2 w zakresie... Ciekawe jakiej wielkości by to było...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #43
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Dabrowa Górnicza
    Posty
    221

    Domyślnie

    Dariusz Breś, jestem pod wrażeniem Twojego egzemplarza 200-500 , mój który kiedyś sprzedałem to chyba było jakieś zupełnie inne szkło, już nie mówiąc o poziomie Twoich zdjęć w galerii na flickr .Nie ukrywam,że chętnie bym wrócił do 200-500 ale z gwarancją otrzymania ostrego egzemplarza bez żadnych wad.Może sprzedajesz 200-500 ?

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daro69 Zobacz posta
    Dariusz Breś, jestem pod wrażeniem Twojego egzemplarza 200-500 , mój który kiedyś sprzedałem to chyba było jakieś zupełnie inne szkło, już nie mówiąc o poziomie Twoich zdjęć w galerii na flickr .Nie ukrywam,że chętnie bym wrócił do 200-500 ale z gwarancją otrzymania ostrego egzemplarza bez żadnych wad.Może sprzedajesz 200-500 ?
    A poka jakiegos rawa, bom ciekaw, wbrew pozorom to nawet 500 FL słaby jest momentami

    Steve Pery z 3 sztuk wybierał.

  5. #45

    Domyślnie

    Darku,

    W jakim sensie 500 FL to słabe szkło?


    Pozdrawiam
    Frodo

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Frodo Zobacz posta
    Darku,

    W jakim sensie 500 FL to słabe szkło?


    Pozdrawiam
    Frodo
    Nie no to było z oczkiem. Ogólnie tak jak każde szkło potrafi zmisować albo dać ogólnie mydło zależnie od odległości. Nie rozwodziłbym się nad tym, normalna rzecz.

  7. #47

    Domyślnie

    A ja właśnie miałem 500PF na testach. Z racji pogody i dostępnych tematów niewiele zrobiłem zdjęć które nazwałbym zdjęciami, nie nie samplami. Dla mnie to szkło wnosi nową jakość. Obrazej jest fantastyczny, także z TC14 ( w połączeniu z D500 to 1050mm !!).
    Robiłem zdjęcia 200-500 - fajny optycznie, ale dość duży jedna ze słabym AFem, robiłem 300PF4 -ze sabym VRem, ale jeszcze lepszy optycznie, z lepszym bokehem i AF niż200-500 i mega poręczny a teraz pobawiłem się 500tką która była najlepsza optycznie, miała świetny VR i jak na 5.6 dobry AF. I gdybym miał wolne środki to własnie ta 500tka byłby już w mojej teorbie. Ze względu na nowe możliwości jakie niesie ta jakość optyczna w połączeniu z ogniskową i gabarytami (niemal porównywalnymi z 70-200vr2.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  8. #48

    Domyślnie

    I to jest wiadomość dnia

  9. #49

    Domyślnie

    Dzięki Paweł,

    twoja opinia cenna jest.

  10. #50

    Domyślnie

    Ciekawie jak mocno odmienna od poprzedniej. W rozrzut jakościowy?

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •