Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    Napiszę wprost. Ty jesteś po prostu górski romantyk. Zdaje się z kolegą Wiesławem jesteśmy na innym etapie. Takie rzeczy najlepiej tłumaczy się w ścianie, wiatrołomie lub w gęstej kosówce. Na czas walki z przyrodą romantyzm ulega zawieszeniu, bo nie daje ci żadnej asekuracji.
    Oj, prosze bez licytowania sie jak dzieci w piaskownicy kto tam bardziej walczy w gorach czy co nie robi.
    Zreszta juz o tym rozmawialismy w innym watku.
    Ja ktos chce to moze wziasc ze soba aparat i sie zatrzymac na chwile by zrobic zdjecie. Tylko ze jeden bedzie chcial a drugi nie (a nie ze sie nie da). I na tym w zasadzie mozna zakonczyc, bo wszystko rozbija sie o "chcenie".


    A wracajac na wlasciwe tory to te zalinkowane zdjecia @wpkx o wiel lepsze niz to tutaj.
    Normalnie niebo a ziemia.
    szczegolnie pasuje mi to z linka "Monolith".
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #52

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo, jak zwykle zresztą i zapewniam Cię, że bez podtekstów.
    Tamte zdjęcia nie były takimi prowokacjami, a właściwie, w takim znaczeniu jak to tutaj, nie były nimi w ogóle.
    Muszę jeszcze coś wyjaśnić - tego zdjęcia w ogóle by tu nie było.
    Wrzuciłem je ot tak na Psionicznych, bo tam można wrzucać wszystko i nikt tego nie zakwestionuje, i to tam się zrobiła spontaniczna zabawa, aż jeden z uczestników (nie ja) zaproponował powtórkę tutaj.

    PS A widziałeś komentarze pod Monolithem? Wpisali się tam między innymi jedni z moich "ulubionych komentatorów" - wingeo i Locter. Ciekawe, co napisaliby tutaj? :any emoticon you like:
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #53

    Domyślnie

    Widzialem. Ale wtedy dopiero co zaczynales na tym forum.
    A teraz juz masz wyrobiony i rozpoznawalny styl. Ty po prostu robisz "takie" zdjecia. Inne tez.

    Slowo "takie" wziete w cudzyslow, bo mozna by je dluuugo opisywac i analizowac w kontekscie twoich zdjec.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #54

    Domyślnie

    Eee, tam...
    Fakt, dawne czasy. A zmieniło się tylko tyle, że przedtem to ja starałem się (oczywiście z przymrużeniem oka) zwalczać różne TWA, a teraz mnie się zarzuca, że sam mam jedno. Jak żyć?

    PS Ale nie, jednak miałem TWA od początku - wingeo, Locter i paru innych było jego członkami. I to wcale nie na żarty.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #55

    Domyślnie

    No moze zle napisalem troche. Bo "wyrobiony" pewnie to juz byles jak jeszcze nawet tu na forum sie nie zarejestrowales.
    Ale jestes tu juz dluzszy czasz z przerwami ale jednak.

    Jestes rozpoznawalny, lub moze inaczej twoje zdjecia sa rozpoznawalne.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Artefakt
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-10-2015, 18:14
  2. [ Architektura ] Artefakt
    By dominikpl72 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-12-2013, 18:26
  3. [ Krajobraz ] Artefakt...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 21:31
  4. artefakt
    By wojas123 in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-06-2008, 13:34
  5. Artefakt
    By kristof in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-04-2007, 17:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •