Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41

    Domyślnie

    Witam,

    Panowie ,żeby nie zakładać nowego wątku ma ktoś sprawdzone info. czy po gwarancji w D750 wymieniają ta nieszczęsną migawkę ? aparat kupiony w PL

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemu Zobacz posta
    Witam,

    Panowie ,żeby nie zakładać nowego wątku ma ktoś sprawdzone info. czy po gwarancji w D750 wymieniają ta nieszczęsną migawkę ? aparat kupiony w PL
    Nie musisz zakładać osobnego tematu...bo nawet w tym się już to przewinęło. Jak i kilku innych, wystarczy tylko czytać od początku.

    Akcje serwisowe są niezależne od czasu trwania gwarancji. Możesz być miesiąc albo i 5 lat, a będzie musiała ona być przeprowadzona, bo do tego zobowiązuje się producent.

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fludi Zobacz posta
    Nie musisz zakładać osobnego tematu...bo nawet w tym się już to przewinęło. Jak i kilku innych, wystarczy tylko czytać od początku.

    Akcje serwisowe są niezależne od czasu trwania gwarancji. Możesz być miesiąc albo i 5 lat, a będzie musiała ona być przeprowadzona, bo do tego zobowiązuje się producent.

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka


    Dzięki za info ...a co do czytania to akurat w tym wątku takiej konkretnej odpowiedzi nie widzaiłem ,ale faktycznie w innych tematach szczególnie nie szukałem bo pomysł zrodził się nie dawno na zmianę . Przy okazji widze,że masz w/w sprzęt to pewnie dobrze się orientujesz ,akcje serwisowe były tylko na migawkę czy jeszcze jakieś inne ...bo widze ,że piszą ogólnie jako model z wadami , jest to prawda czy rozsiana panika ,jeden powtarza po drugim ?

  4. #44

    Domyślnie

    Jest to prawda, ale nie dotyczy wszystkich serii . Musisz sprawdzić po numerze seryjnym, czy Twój jest dotknięty wadą i czy łapie się na wymianę migawki. Do tego, o ile się orientuję, ale to informacja z drugiej ręki, wymieniają nie tylko migawkę, ale właściwie całą komorę lustra.
    Kocham ludzi bez względu na kolor skóry i kraj pochodzenia.
    Dziękuję temu, kto mi da kawałek chleba.
    Nie jestem zdolny do nienawiści, umiem przebaczać i jestem tylko psem

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. Czy warto, zamiana d7200 na d750
    By jacekni in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-07-2018, 12:25
  2. Zmiana D750 na D3s warto?
    By Paapaj in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 15-07-2016, 11:11
  3. Czy odważysz się tam wejść?
    By Bonthyc in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-06-2009, 21:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •