Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Dziewczę super, również byłem na koncercie i to nawet niepełna 3 km od mojego domu
    obfotografowałem i uciąłem miłą pogawędkę.
    https://i.imgur.com/bmIFrCo.gif
    O zesz Ty! Sciagne sobie Twoje zdjecie i tez bede sie chwalil

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez G-creative Zobacz posta
    Przewaznie robie zdjecia w dwoch ukladach: poziomym i pionowym i pozniej decyduje co lepiej wyglada. Tak i tez bylo w tych przypadkach. Dlaczego w poziome? Jedno i drugie zdjecie w gruncie rzeczy sa podobne, gora stanowi temat glowny, a woda i niebo stanowia elementy uzupelniajace. Zmieniajac perspektywe na pionowa, automatycznie gora starcilaby na wielkosci zajmowanego obszaru zdjecia, a za to przybyloby wody i nieba. Tak jak wspomnialem, to jedynie elementy uzupelniajace, i nie sadze, ze warto przeznaczac im wiecej przestrzeni kosztem tego co najwazniejsze.
    OK. to w takim razie lekko ciasno jest u gory, po prostu na jedynce nieznacznie, na dwojce to jest takie troche uciecie chmur "gdzies tam" a wydaje sie, ze mozna bylo nimi uzupelnic zdjecie


    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Dziewczę super, również byłem na koncercie i to nawet niepełna 3 km od mojego domu
    ech kurde... to to bym chcial na zywo zobaczyc, z albumu nie ma az takiego wrazenia: https://www.youtube.com/watch?v=agAvAAv8FrU

    z innych ciekawych Nordic Women (chociaz to ostrzejsze klimaty): https://www.youtube.com/watch?v=StsnSIZM-Tg
    ta panne widzialem na zywo, kapcie z nog zrywa...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    OK. to w takim razie lekko ciasno jest u gory, po prostu na jedynce nieznacznie, na dwojce to jest takie troche uciecie chmur "gdzies tam" a wydaje sie, ze mozna bylo nimi uzupelnic zdjecie
    Bede sie bronil Porownajmy zatem moje zdjecie z swiatowymi autorytetami w fotografii krajobrazowej. Po prawej stronie Ted Gore, po lewej Marc Adamus. Masz prawo oczywiscie miec swoje odczucie, ze jest lekko za cisano, ale jak do tej pory jestes jedyna osoba, ktora spojrzala na to w ten sposob. Ja mam akurat odmienne zdanie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Test.jpg
Wyświetleń:	261
Rozmiar:	806,7 KB
ID:	15702

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    Wlasnie tym utworem Eivor zwrocila moja uwage. Na koncercie az gesia skorka sie pojawia jak sie to slyszy

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    z innych ciekawych Nordic Women (chociaz to ostrzejsze klimaty): https://www.youtube.com/watch?v=StsnSIZM-Tg
    ta panne widzialem na zywo, kapcie z nog zrywa...
    Dzieki! Poslucham dzis wieczorem

  4. #24

    Domyślnie

    Pisze się grzegorzu do Ciebie na korki z "kontrastu". Jak to zrobić?
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #25

    Domyślnie

    @G-creative @akustyk
    To jeszcze może Lapońska klasyka z Norwegii, o ile nie znacie oczywiście...
    https://www.youtube.com/watch?v=Qq-g8Q7-WTk

















    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 19-10-2018 o 22:23

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    @G-creative @akustyk
    To jeszcze może Lapońska klasyka z Norwegii, o ile nie znacie oczywiście...
    https://www.youtube.com/watch?v=Qq-g8Q7-WTk



    No to jest taka klasyka, ze nie wolno nie znac. Z Laponii lubie tez Sofie Jannok i Maddji

  7. #27

    Domyślnie

    Jak zawsze świetne prace Grzegorzu, lubię twój styl i jak najbardziej mi podchodzi wszystko - kadrowanie, edycja jak i to widzisz!

    Nie bedę tu oczywiscie robił filmowej konkurencji dla bieglego, myślę raczej o formie pisanej.
    Luzik, tak po malu zaczynam coraz mniej myśleć o YT.
    A powiew świeżej bryzy by się przydał , jak i więcej kreatywności w dziale "krajobraz"

    Pozdrówki
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  8. #28

    Domyślnie

    Czyli jak zapytam, kto lubi Viking-ów to będzie głupio?
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Pisze się grzegorzu do Ciebie na korki z "kontrastu". Jak to zrobić?
    Oczywiście Sebastian! To temat, który zgłębiałem pół życia Żartuję, ale prawdą jest, że oglądając niektóre zdjęcia zachodziłem w głowę - Jak to było zrobione??? I to nie jest jedynie kwestia przesunięcia suwaka do kontrastu. Warto zwrócić uwagę na histogram co tak naprawdę robi suwak kontrastu - ciemne obszary stają się jeszcze ciemniejsze, a jasne jeszcze jaśniejsze, łatwo o przepalenia zarówno w ciemnych jak i jasnych obszarach. Czyli najlepiej skupić się na mid-tonach. Przestudiowalem kilku świetnych fotografów i każdy ma swoją technikę. Która jest najlepsza? Chyba nie ma takiej odpowiedzi… Jak znajdę czas to napiszę coś na ten temat na swoim blogu. Ostatnio i tak najczęściej stosuję moją własną technikę Chętnię o tym też wspomnę.
    -----------------------------
    @nordwind & @akustyk
    Jako, że temat rozpoczął się od Szkocji, to polecam lokalnych wymiataczy - Clanadonia i jeden z najbardziej znanych ich utworów - Tu-Bardh. Świetnie się ich słucha w samochodzie jadąc na kolejną wycieczkę w Highlandy Poniższy link chyba ma najlepszy dźwięk, ale jak poszukacie na YT tego samego tytułu to znajdziecie uliczne występy Celtów. Wyglądają świetnie
    https://www.youtube.com/watch?v=d2mWMKTzUt8
    -----------------------------
    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    A powiew świeżej bryzy by się przydał , jak i więcej kreatywności w dziale "krajobraz"
    To coś wyskrobię
    -----------------------------
    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Czyli jak zapytam, kto lubi Viking-ów to będzie głupio?
    Jeśli się pytasz o serial to nie oglądałem. Warto?

  10. #30

    Domyślnie

    Grzegorzu, czy Vikingów warto oglądać? Jeśli lubisz te klimaty, walki polityczne i dużo akcji to jak najbardziej. Będę musiał Cię odwiedzić w twym mieście i przy jakiejś szklance usiąść i obgadać... kontrasty.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Szkockie krajobrazy
    By G-creative in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 08:56
  2. [ Krajobraz ] Szkockie obrzeza
    By pszetak in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-09-2014, 19:33
  3. [ Krajobraz ] Szkockie wioski rybackie
    By himin in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-07-2012, 11:22
  4. [ Krajobraz ] Dwa Szkockie
    By Sebastianito in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-05-2012, 23:34
  5. [ Krajobraz ] Szkockie zamczysko ...
    By ostrytux in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-04-2012, 12:17

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •