Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie Allegro, raty 0%.

    Czołem ludziska.

    Planuję coś na allegro, na raty 0% wziąć. Tylko:
    a) 20 rat to ciut za dużo, nie kupuję auta.
    Można to bez dodatkowych kosztów i problemów wcześniej spłacić?

    b) Jeśli ktoś brał, może opisać procedurę?
    Jest możliwość wyboru mniejszej ilości rat?
    No i czy później mocno różne telemarkety z pierdylionem zaproszeń/ofert/diabli wiedzą czego wydzwaniają?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ilość rat i zasady jak w regulaminie, można wcześniej spłacić ale i tak rozliczenie będzie po dacie z umowy, jak się zgodzisz na udostępnienie danych to będziesz miał oferty, samo załatwianie to szybka sprawa bo nawet 10 minut, wybierasz zakup przez raty i po akceptacji wniosku jest finalizacja zakupu.

  3. #3

    Domyślnie

    A nie wiesz jak jest z ratami w EuroRTVAgd?Produkt 50zł drożej, ale za to 10x0% jest.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Planuję coś na allegro, na raty 0% wziąć. Tylko:
    a) 20 rat to ciut za dużo, nie kupuję auta.

    b) Jeśli ktoś brał, może opisać procedurę?
    Jest możliwość wyboru mniejszej ilości rat?
    Można z góry ustalić mniejszą ilość rat. Pożyczają dwa banki: Alior i mBank oraz takie niewiadomoco - zwie się Monedo.
    Możesz wybrać pożyczkodawcę. Następnie normalna procedura - wszystkie dane osobiste, zarobki , no i zgody marketingowe.
    Po około 10 minutach masz wynik oceny i kupujesz lub nie.
    Do mnie nikt pózniej nie dzwonił z ofertami, a spam program pocztowy i tak kierował do kosza.

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    A nie wiesz jak jest z ratami w EuroRTVAgd?Produkt 50zł drożej, ale za to 10x0% jest.
    Zerknij na ole ole jeszcze bo tam raty przez internet załatwia się banalnie prosto i szybko, ta sama firma co eurortv ale jednak jest łatwiej i wygodniej.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    A nie wiesz jak jest z ratami w EuroRTVAgd?Produkt 50zł drożej, ale za to 10x0% jest.
    pójdziesz do sklepu, w kolejce do stanowiska z ratami poczekasz sobie dobre 30min, zależy ile ludzi i ile będziesz miał szczęścia... ale najpierw sprzedawca będzie Cie namawiać na rozszerzenie gwarancji (płatne oczywiście, wiadomo), później Pani w ratach będzie Cie namawiać na dodatkową gwarancję na ten sprzęt lub jak się nie dasz namówić to ubezpieczenie mieszkania za jakieś grosze... jak już skończysz to masz przerwe na zakupy, może Pan wrócić za 30 min, czekamy na decyzję kredytową
    a potem, drukowanie i podpisywanie ofert.
    Jeszcze zapomniałem, kiedyś jakieś karty kredytowe wysyłali do domu, jak sobie aktywujesz będziesz miał, jak nie to nie
    wyjdziesz z domu w sb i wrócisz ze sklepu po 4 godzinach
    ja wolałbym allegro chociaż z rat na allegro nie korzystałem a w euro owszem raz... do tego jak studiowałem to tam dorabiałem
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #7

    Domyślnie

    Oj, o raty w Euro mi przez neta chodziło, też mają.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Oj, o raty w Euro mi przez neta chodziło, też mają.
    Kiedyś próbowałem, ale się nie udało bo towaru nie mieli "na sklepie".
    Wówczas raty tylko w sklepie.
    A tak w ogóle to raty na Allegro są najprostsze i najszybsze.

  9. #9

    Domyślnie

    Wniosek ratalny w Euro się i tak chyba składa w sklepie ale mogę się mylić. Przez allegro można najczęściej wybrać samemu bank co jest fajne, raty można ustalić bodajże od 3 do 20 tez samemu. Brałem mnóstwo rzeczy na raty allegro i zawsze bezproblemowo. Ostatnio kupowałem na 6 rat lampę YN, więc można na mniej niż 10. Sam mam mbank, przy ratach w mbanku wszystko fajnie widać na stronie banku i nie ma problemu żeby wcześniej spłacić bez kosztów, też z tego korzystałem.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  10. #10

    Domyślnie

    Brałem rower, spłacam przez mBanka, 10x600, raty 0%. Działa. Samo z konta pobiera.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Allegro i raty PayU - ostrzeżenie.
    By klabton in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 13:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •