Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Ostatni

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Czy jak napiszę, że jestem na tak (no dobra, bardzo na tak) to zostanę zakwalifikowany do TWA???

    Co prawda nie mam 100% pewności interpretacji. Wnętrze raczej hotelowe czyli związek raczej luźny, strój pani też do tego pasuje. Ale może to inna historia. Ale raczej nie. On odchodzi bez pożegnania. Fascynujące są te oczy bez białek, świetnie zagrane paszczą i poza też dobra do tego. Po prostu jest to nagie w sensie emocjonalnym. Do tego kultura plastyczna (mówię o tonach). Ciekawy jest kadr. Normalnie odruchowo przeniósłbym go w prawo. A tak postać mężczyzny jest centralna i najważniejsza. Co zderzone z tytułem robi się nieprzypadkowe. W sumie opowieść o odchodzącym, o którym nic nie wiemy. To chyba najlepsza Twoja fota jaką widziałem.

    I co, i co - jestem w TWA? Czy ktoś mnie zdemaskuje?

    pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 08-10-2018 o 23:59

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    I co, i co - jestem w TWA? Czy ktoś mnie zdemaskuje?
    Nie tak szybko.
    Musisz jeszcze trochę pobiegać w nagonce.



    Marcin, widzę, że teraz trzeba Cię szukać tam, gdzie dotychczas rzadko zaglądałem.
    To też mi się bardzo podoba.
    Ale zaliczyłbym nie do Portretu jako portret, raczej jako kadr z... thrillera noir. Albo nawet horroru.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    on wchodzi
    ostatni klient
    zmęczenie
    no tak - wchodzi
    czemu na to nie wpadłem?

    Ale nadal dobre


    Pozdro
    Wiesiek

  6. #6
    La
    Gość

    Domyślnie

    Zdjęcie bardzo fajne. Tylko dyskusja pod nim żenująca.
    PS
    Tak naprawdę to nie jest dyskusja.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Według mnie to nie tylko zmęczenie, widzę strach a to daje do myślenia co się tam będzie dziać.

  9. #9
    La
    Gość

    Domyślnie

    A może właśnie wyszli? Ona zmęczona i z obrzydzeniem na twarzy, on po prostu zamyka drzwi? Bardziej mi pasuje taka historia.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lassar Zobacz posta
    A może właśnie wyszli? Ona zmęczona i z obrzydzeniem na twarzy, on po prostu zamyka drzwi? Bardziej mi pasuje taka historia.
    Mnie zdecydowanie też - zresztą o tym napisałem.

    Wydawałoby się, że można to odczytywać dwojako. Za otwieraniem troszeczkę przemawia sylwetka - mam wrażenie, że przy zamykaniu jest większa szansa bycia na wykrocznej (przy otwieraniu raczej dojdziemy do drzwi). Kluczowa jest jednak interakcja między modelami. Wydawałoby się, że wchodzący powinien wywołać zainteresowanie (choćby zawodowe). Tutaj tego całkowicie brak - bardziej charakterystyczne dla bycia "po". Tytuł też prowadzi raczej w tym kierunku. Dlatego automatycznie interpretujemy tak aby wszystko się zgadzało (nawet jak układ nóg troszkę się nie zgadza). Aby być zgodnie z zamierzeniem autora należałoby chyba zmienić tytuł. Na coś co to wyjaśniłoby sytuację. Np "ostatni na którego nie czekam". Albo przyjąć, że wielu (moim zdaniem większość) odczyta to zgodnie z "automatem interpretacyjnym" naszych głów.

    Pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 09-10-2018 o 10:21

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] ostatni dzień roku, ostatni dzień lata
    By <| MICHAŁ |> in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-02-2011, 22:14
  2. [ Architektura ] ostatni
    By woda in forum Architektura
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-05-2010, 21:56
  3. [ Krajobraz ] Ostatni już raz ;)
    By martinez in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 02:04
  4. bój to był mój ostatni
    By icelander in forum Plenery i warsztaty rok 2006 (Zakopane, Mysłakowice, Krzywopłoty)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2009, 06:24
  5. [ Architektura ] Ostatni raz...
    By shaolin in forum Architektura
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-03-2008, 09:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •