Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Gdzie jest lis?

  1. #1

    Domyślnie Gdzie jest lis?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gdzie jest lis.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	18,01 MB
ID:	15167 Spała 2018.

  2. #2

    Domyślnie

    Jak na reportaż jedno zdjęcie to bardzo mało. Kadr centralnie, chociaż u mnie jesteś wielkim przeciwnikiem kadrowania centralnego. Obróbka? Tu jej chyba raczej nie ma - chociaż u mnie jesteś przeciwnikiem mojej obróbki. Fota raczej nie pokazuje możliwości D850. No i oczekiwałem jednak czegoś więcej od osoby która ciągle krytykuję moje prace, i z tego co gdzieś mi przeleciało przed oczami, masz 30 czy 40 lat doświadczenia fotograficznego. Można zobaczyć więcej zdjęć ?

    Ps. Tytuł to coś na wzór "Where is Waldo?"

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 18-02-2019 o 01:38

  3. #3

    Domyślnie

    Łukasz daj spokój. Nie myślałem, że tak się zachowasz. Nigdy nie zarzucałem ci centralnego kadrowania. Napisałem, że twoje zdjęcia mi się nie podobają .. Napisałem też, że za jedno zlecenie biorę tyle ile ty za rok biegania po polach. Tracisz pamięć z nienawiści czy niewłaściwego odżywiania?

  4. #4

    Domyślnie

    Jakiej nienawiści - o jakie zachowanie chodzi? często pojawiasz się pod moimi zdjęciami. Nie tylko tymi z ostatniego popularnego posta. Dlatego zaintrygował mnie Twój workflow, i z tego prostego powodu go odnalazłem. Coś w tym złego? Jakie tu ma znaczenie kto ile za zlecenie bierze. Tego totalnie nie rozumiem.

    Nic osobistego, no-stress. Jak to reportaż, masz więcej zdjęć ?
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 18-02-2019 o 02:11

  5. #5

    Domyślnie

    Pojawiam się pod większością zdjęć i większością jestem zachwycony. Uważam Łukasz, że ty też masz wiele naprawdę dobrych zdjęć. Przestań się na wszystkich obrażać i wszystkich obrażać.

  6. #6

    Domyślnie

    Jurek spoko nie obrażam się. Źle to odbierasz. Często zwracasz się do mnie i moich prac, zaintrygowało mnie to, więc z czystej ciekawości poszukałem Twoich prac. Ok już zobaczyłem. Jak będziesz miał coś więcej, to wrzuć - może z tego setu, ale nie ukrywam że jestem cholernie ciekaw tych zdjęć ze zleceń z których pisałeś ze tak dużo zarabiasz. Będzie szkoda nie zobaczyć takie czegoś. Jak już wrzucisz to daj link na prw.

    Dobranoc.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 18-02-2019 o 02:48

  7. #7

    Domyślnie

    Wezcie sie jeszcze lopatkami w tej piaskownicy pobijcie.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8

    Domyślnie

    Nigdy nie pisałem, o twojej obróbce co przecież można łatwo sprawdzić. Tak więc kolejny już raz odreagowałeś atakując właśnie mnie. Pamiętaj, że kolejne porady będą płatne.

  9. #9

    Domyślnie

    Nikogo nie atakuję. I obiecuję Ci,zrobie wszystko żebyś tak więcej nie pomyślał, dlatego też wracam do tematu i ponawiam prośbę o większą ilość zdjęć. Wszystko z czystej ciekawości.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 18-02-2019 o 09:12

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] gdzie jest kangurek?
    By Carlos_lo in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-11-2015, 23:40
  2. [ Architektura ] Gdzie jest kot ?
    By slanting_eye in forum Architektura
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-08-2013, 19:40
  3. gdzie to jest
    By izabela32 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-08-2013, 14:51
  4. Gdzie jest granica.....
    By salomon in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 06-10-2006, 17:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •