Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jaki L Bracket do Nikona D750

    Dzień dobry,

    Jako że od niedawna posiadam D750 mam pytanie czy ktoś z was używa L bracket do arca swiss bądź inaczej zwanej L plate. Jaką firmę polecacie? Znalazłem kilka za 150 zł na allegro ale obawiam się czy ich jakość będzie odpowiednia. Chcę przypiąć aparat do uprzęży na karabińczyku ale mieć możliwość szybkiej instalacji na statywie w górach.

    ktoś jakieś pomysły?

  2. #2

    Domyślnie

    Osobiście używam Gensisa do D7100, żeby nie przepłacać kupiłem wersję uniwersalną, i jak najbardziej mogę polecić, jeśli chodzi o jakość.
    Natomiast co do konkretnego modelu pod konkretną puszkę to się nie wypowiem, czy warto dopłacać do wersji dedykowanej, jak dla mnie wersja uniwersalna pod D7100 jest ok, w niczym nie przeszkadza, a że nie chce mi się odkręcać to łażę z ta płytką nawet jak nie zabieram statywu

  3. #3

    Domyślnie

    Na aliexpress kupisz za 30 zł jakość taka sama jak genesis. W zasadzie to tylko kawałek metalu żadne cuda. Używam i polecam.

  4. #4

    Domyślnie

    ja kupilem jakiegos chinczyka do d7100 i mimo że częściowo blokował mi dostęp do portów z boku aparatu to mogłem podpiac wężyk, potem do d750 jak go podpialem to już mi gniazdo wężyka blokowało i ostatecznie kupiłem drugi dedykowany ale też jakiś chinczyk i mam już pełna swobodę obsługi aparatu... co do ich wytrzymałości to się nie wypowiem bo nie stosuje ich inaczej niż do zamocowania aparatu do statywu. Ja bym polecił kupić jakiś dedykowany aby mieć pełen dostęp do gniazd w aparacie.
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za informację. Faktycznie to tylko płytka ale dostęp do funkcjonalności też ważny. Jeszcze rozważam:

    https://www.cyfrowe.pl/aparaty/3-leg...em-typu-l.html

    Ale cena wysoka :/

    We wtorek ruszam w Bieszczady i robię nocne wejście na Wetlińską przez Orłowicza do chatki ( if u know what i mean ) więc liczę na dobre zdjęcia bo pogoda zapowiada się kompletnie bezchmurna. Jak zrobię zdjęcia to wrzucę a jak zdążę kupić L-kę to dam info.

Podobne wątki

  1. jaki prezent dla posiadacza nikona d3000? osłona, tulipan... jaki?
    By santiago1902 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-09-2011, 19:57
  2. Jaki bracket
    By Jarecki in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-03-2010, 13:01
  3. Flash Bracket-ale jaki?
    By rotor in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 31-10-2009, 20:12
  4. Jaki bracket do lampy?
    By Adak in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-10-2007, 22:33

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •