Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Plecak Lowepro Pro Tactic 450 AW a Lowepro Pro Runer BP 450 AW II

    Cześć

    Przymierzam się do zakupu mojego pierwszego plecaka, wybór wstępnie padł na Lowepro Pro Tactic 450 AW w plecaku będę nosił Nikona P900, statyw Manfrotto MT 190 XPRO 4, drona, głowicę, i od czasu do czasu laptop 15" wczoraj wpadł mi w oko jeszcze drugi model Lowepro Runer BP 450 AW II czy ktoś z was porównywał kiedyś te plecaki czym się różnią bo jeśli chodzi o wykonanie to czytałem że stoi na wysokim poziomie.

  2. #2

    Domyślnie

    nie wiem czy do Pro Runnera BP 450 zmiescisz lapsa.

    poza tym, to bez dwoch zdan wybieram Pro Runner BP. to jest plecak z powaznym systemem nosnym, ktory mozna zawalic kupa sprzetu i nosic caly dzien bez bolu plecow. plus mnostwo wkladek w srodku, dzieki ktorym mozna tym niemal rzucac po skalach i nic sprzetowi w srodku nie grozi. nie wiem tylko na ile uchwyt do statywu sie nada do takich klocow jak to Manfrotto. to jest raczej na male statywy

    Tactic w rekach nie mialem, ale to wyglada jak plecak ktory robi wrazenie duzego, ale paski nosne sa cieniutkie i oparcie dla plecow nie wyglada powalajaco, wiec tego miejsca na penwo nie wykorzysta sie na zapakowanie duzej ilosci klamotow, bo potem kregoslup przez miesiac bedzie do siebie dochodzil...

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź, właśnie też zastanawiałem się nad tym statywem bo jest dość ciężki, różnica w cenie nie jest wysoka pomiędzy tymi dwoma plecakami więc warto dołożyć.

Podobne wątki

  1. Plecak Lowepro do 300 zł
    By Kristoff81 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 18:09
  2. Plecak LowePro
    By iggor in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 05:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •