Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Jeśli masz 1050 to jest takie samo gpu ale taktowanie obniżone znacząco, a jest też montowane przecież mobilne 1050M i to już bardzo słaba wersja.
    I z tym się nie zgodzę
    Tu masz wszystkie wersje i gdzie szły z dokładnymi taktowaniami https://www.notebookcheck.net/NVIDIA....178614.0.html


    Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez turboni Zobacz posta
    I z tym się nie zgodzę
    Powtórzę- porównaj bezpośrednio. Nie bez przyczyny różnią się poborem mocy...

  3. #23

    Domyślnie

    Ps. Premiere Pro również domyślnie używa CPU, nie GPU, dopóki nie masz na linii czasu efektów GPU-accelerated.
    Pozdrawiam, Kuba

  4. #24
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez turboni Zobacz posta
    I z tym się nie zgodzę
    Z tym że pełne 1050-tki są w laptopach często z obniżonym taktowaniem żeby zmniejszyć temperatury ?
    Zerknij na lenovo czy asusy, co model to inne parametry mają na papierze i w realu tak samo.

  5. #25

    Domyślnie

    @pilon, masz rację, biorąc pod uwagę 38 sek. vs 47 sek. to nie robi wielkiej różnicy. Ale można to przełożyć inaczej- jest to różnica na poziomie 25%. Także 1/4. Dla mnie to spora różnica, jeśli mogę pójść spać o godzinę wcześniej (4h vs 3h)...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Z tym że pełne 1050-tki są w laptopach często z obniżonym taktowaniem żeby zmniejszyć temperatury ?
    Zerknij na lenovo czy asusy, co model to inne parametry mają na papierze i w realu tak samo.
    Proszę taktowanie u mnie w laptopie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nVidia.gif
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	32,9 KB
ID:	16078

    Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    @pilon, masz rację, biorąc pod uwagę 38 sek. vs 47 sek. to nie robi wielkiej różnicy. Ale można to przełożyć inaczej- jest to różnica na poziomie 25%. Także 1/4. Dla mnie to spora różnica, jeśli mogę pójść spać o godzinę wcześniej (4h vs 3h)...
    Ty był wydumany przykład, ja czasu nie mierzę. Może to jest 39 i 41, naprawdę nie wiem.

    Czas renderowania to w 99% CPU, nie GPU. GPU to nie jest magiczny przyspieszacz. I w 90% czas renderingu zależy z czego do czego renderujesz i jakim kodekiem.
    Pozdrawiam, Kuba

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pilon Zobacz posta
    Ty był wydumany przykład, ja czasu nie mierzę. Może to jest 39 i 41, naprawdę nie wiem.
    Więc tym bardziej nie wiem czemu podałeś przykład który nie był tym co chciałeś przekazać...

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Więc tym bardziej nie wiem czemu podałeś przykład który nie był tym co chciałeś przekazać...
    Wydumany, bo kompletnie zależny od przypadku. Ale masz rację, powinienem powiedzieć "kilka sekund różnicy dla minutowego wideo".
    Pozdrawiam, Kuba

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pilon Zobacz posta
    Wydumany, bo kompletnie zależny od przypadku. Ale masz rację, powinienem powiedzieć "kilka sekund różnicy dla minutowego wideo".
    I ja to rozumiem. Tzn. że dla kogoś może to nie robić różnicy. Ale dla kogoś innego może robić, jeśli po całym dniu wraca i chce "oddać" materiał zanim pójdzie spać. Dla mnie w przypadku zdjęć ta 1/4 w różnicy czasu robiła znaczenie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez turboni Zobacz posta
    Proszę taktowanie u mnie w laptopie
    @turboni- taktowanie taktowaniem, ale wydajność wydajnością. A wydajność nie jest uzależniona od samego taktowania. Wiesz ile energii pobiera desktopowa grafika a ile mobilna? Wiesz jakiej wielkości są obie? Wiesz jak wydajne chłodzenie jest obu? Więc powtórzę- porównaj bezpośrednio obie.

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Video
    By admin in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-08-2012, 10:47
  2. Video D80 - pytanie
    By NiKtos in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-02-2011, 13:52
  3. 40 min video
    By Kwiatek111 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-01-2011, 04:54
  4. Video hdr
    By Calme in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-09-2010, 04:24
  5. XII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO Łódż 2-5.04.2009
    By Kargulo in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28-03-2009, 09:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •