Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55
  1. #21

    Domyślnie

    Maluczko, a już mnie nie ujrzycie, i zasię maluczko, a ujrzycie mię, iż jezdem rycerz?

    Cytat Zamieszczone przez koberek Zobacz posta
    Kurde jeszcze te ramki .... hmm
    Przecież ramka to plus sto do lansu.
    Do tego winieta - drugie sto, czyli razem dwieście.
    A wszystko gratis - bez jednego suwaka.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Maluczko, a już mnie nie ujrzycie, i zasię maluczko, a ujrzycie mię, iż jezdem rycerz?


    Przecież ramka to plus sto do lansu.
    Do tego winieta - drugie sto, czyli razem dwieście.
    A wszystko gratis - bez jednego suwaka.
    Powiem tak, masz swój wyrobiony styl, nie każdemu się podoba, ale Ty masz z tego frajdę, a to jest najważniejsze.
    Widz to tylko człowiek, mający lepsze i gorsze dni, nie zawsze trafisz.
    A lans.... hmmm to tylko warszawiaki, bo reszta Polski jest normalna i nie lubi ramek
    Rób co robisz, życie jest ciekawsze z Twoim spojrzeniem na świat

  3. #23
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koberek Zobacz posta
    A lans.... hmmm to tylko warszawiaki, bo reszta Polski jest normalna i nie lubi ramek
    Chrzanisz Waść po stokroć. Lubię ramki a z Warszawą nie mam nic wspólnego. I jestem normalny.

  4. #24

    Domyślnie

    TEŻ SOBIE WYPRASZAM!

    Lubię ramki, a z Warszawą mam takie związki, że ciągle spotykam na ulicach Krakowa zachwyconych moim miastem warszawiaków...

    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #25

    Domyślnie

    To pewnie dawni Krakowiacy, którzy opuszczając Kraków dla Warszawy spowodowali podniesienie poziomu kulturalno-intelektualnego w obu miastach.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    To pewnie dawni Krakowiacy, którzy opuszczając Kraków dla Warszawy spowodowali podniesienie poziomu kulturalno-intelektualnego w obu miastach.
    Zaczynasz mnie inspirować
    A se Panowie wypraszajcie jak chcecie, ale prawda o farszawiakach jest przykra, niestety....

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    (..........)
    To nie Polaroidy, lecz Fuji FP-100C, a ściślej skany z ich odzyskanych negatywów.
    Efekty miziania wacikiem to zaschnięta chemia.
    Na poczatku jak napisales ze to z jakiegos Silver efex pro...to poczulem jakby mi ktos powiedzial ze Sw.Mikolaj is dead
    Mysle, kurde nie no Soniakiem to pewnie zrobil i tak obrobil i cala ta "analogowosc" jest wymyslona w obrobce.
    Ale jednak, slowa ktore zacytowalem. Ozywily napowrot Sw.Mikolaja.

    Bo od poczatku myslalem ze to analog...(tylko wiadomo, ze zostal przeniesiony do cyfrowego swiata i troche cyfry w sobie musi miec)

    A teraz sprobuje napisac co uwazam, tylko pradopodobnie nie zostane zrozumiany (to tak do ogolu).
    Otoz nie ma nic zlego w tym ze ktos by sobie takie zdjecie zrobil Sony i obrobil do ofektu tu prezentowanego.
    Ale to jednak jest imitacja i chocby jak wierna kopia analogowego procesu to kopia.
    A ja bym wolal naprawde, czyli chemicznie z analoga a nie cyfrowo. Nie to bedziez czegos namacalnego co mozna dotknac reka...
    A pozniej ten analog hop skanerem do cyfrowego swiata i odzyskac dawny blask za pomoaca programu np tu w watku wymienionego. Pewna inwencja tworcza ofc dozwolona a nie tylko rekonstrukcja.

    P.S A czasami co do analogowosci bywam ortodoksem i uznaje tylko slajd bez skanowania, rzutnikiem na sciane. Zero dotykania cyfrowym procesem.
    Ale to rzadko az tak sie zawzinam w takim procesie myslowo-swiatopogladowym.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 23-09-2018 o 21:37
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #28

    Domyślnie

    Obrażanie mieszkańców jakiegokolwiek miasta to zwkłe chamstwo i dziwię się, że na tym forum są osoby, które to bawi.


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Obrażanie mieszkańców jakiegokolwiek miasta to zwkłe chamstwo i dziwię się, że na tym forum są osoby, które to bawi.


    Wysłane za pomocą Tapatalk
    Ci co obrazaja to zazdroszcza.
    Ja to tak mam ze uwazam ze sa ladne miasta i miejscowosci i takie gdzie psy du..ami szczekaja. Mam swoje typy i antytypy, ale ludzie zamieszkujacy oba wymienione sa tacy sami wszedzie.
    Ale mysle, ze tu padly tylko zarty i nikt nic na powaznie.
    Takze nie ma co robic OT.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Obrażanie mieszkańców jakiegokolwiek miasta to zwkłe chamstwo i dziwię się, że na tym forum są osoby, które to bawi.


    Wysłane za pomocą Tapatalk
    Nikt nie obraża, tylko mówi prawdę,
    jeśli to dla Ciebie jest chamstwem, w porównaniu do tego , co czynią Twoi "warszawscy koledzy" w Polsce ,
    to szczerze Cię na tym forum przepraszam.
    Muszę jednak przyznać, że takiego bydła jak z Warszawy, nie widziałem w całym świecie, nawet na Śląsku !!!
    I nie chcę obrażać nikogo, kto jest jednak cywilizowany.
    A moderatora proszę jednak o najniższy wymiar kary

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ci co obrazaja to zazdroszcza.
    Ja to tak mam ze uwazam ze sa ladne miasta i miejscowosci i takie gdzie psy du..ami szczekaja. Mam swoje typy i antytypy, ale ludzie zamieszkujacy oba wymienione sa tacy sami wszedzie.
    Ale mysle, ze tu padly tylko zarty i nikt nic na powaznie.
    Takze nie ma co robic OT.
    I taki delikatny, wygaszający ton lubię... Pozdrawiam

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Krajobraz z...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 17:29
  2. [ Krajobraz ] Krajobraz
    By m3 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-09-2010, 19:31
  3. [ Krajobraz ] Krajobraz 2 ;)
    By Przemcio_bar1 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-04-2010, 22:52
  4. [ Krajobraz ] Krajobraz ;)
    By Przemcio_bar1 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-04-2010, 16:47
  5. Krajobraz
    By radek8310 in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-07-2008, 20:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •