Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Przed wschodem - do oceny

    Gdybyście mogli coś niecoś napisać czy jest w miarę ok czy do wyrzucenia to byłbym wdzięczny

    Gdyby się znalazł odważny co chciałby z tym powalczyć to mogę rawa/rawy podesłać

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3435-HDR-Edit-5.jpg
Wyświetleń:	196
Rozmiar:	490,4 KB
ID:	14265
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2

    Domyślnie

    Ja chcę rawa To z S17-50? Dość mocna aberracja wyszła i kontrast taki se, zastanawiam się ile w tym winy szkła, a ile obróbki. Miejsce ładne, symetria bardzo fajna, pokusiłbym się o dłuższy czas, woda wyszłaby gładsza, odbicie wyraźniejsze.

  3. #3
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Osobiście wrzucę uwagę mało techniczną. Moko sfotografowano miliony razy. O każdej porze roku, dnia a także nocą. Żeby tam walczyć, trzeba albo trafić na super warunki albo dostrzec coś, co dostrzegło niewielu. Możesz bawić się suwakami nie wiem jak, a dalej będzie to zdjęcie progu doliny Rybiego Potoku, wykonanego od strony Matecznika, pod światło, w warunkach bezwietrznych. Osobiście w Tatrach bardzo rzadko wyciągam sprzęt. Nawet z dala od utartych szlaków. Ich wirtualność stała się nie do wytrzymania.
    Nie mam uwag technicznych bo to zabawa z EV/filtrami/warstwami o czym jak sądzę, bardzo dobrze wiesz.

  4. #4

    Domyślnie

    @madebyzosiek Tak, tak... to z S17-50.
    Myślałem, że coś lepiej to wyjdzie albo znając życie to nie ogarniam obróbki w dalszym stopniu...

    W linku wszystkie rawy podsyłam z różnymi czasami. Powyższe sklejane w HDR.
    https://www.dropbox.com/s/haksuabolo...3%B3d.rar?dl=0


    @klasyk co mi z oglądania zdjęć w sieci?
    Jak nie zrobię sam to się nie nauczę. Po co nosić dodatkowy balast w plecaku jak i tak nie będziesz go używał?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Banding ( przejścia tonalne ) z obróbki dość mocno widać i zabarwienie jakieś aqua czy coś w tym stylu, aberracja duża, ostrość też szału nie robi.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Powyższe sklejane w HDR.
    HDR to zuo, pogoń to w cholerę
    Zobacz, jakie masz niebo na zdjęciu 3439 (tak pobieżnie rzuciłem okiem, nie oglądałem wszystkich)
    W tym kierunku bym szedł, kolor i jasność nieba, jak i odbicia praktycznie gotowe.
    Trochę wyciągnąć cienia i git.
    Zastanawia mnie brak ostrości, jakby poruszenie. Przypuszczam, że statyw był, czy wyłączyłeś stabilizację?
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  7. #7

    Domyślnie

    tak na szybko i niestarannie


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3440-Edit.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	619,2 KB
ID:	14295

  8. #8
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Jak nie zrobię sam to się nie nauczę. Po co nosić dodatkowy balast w plecaku jak i tak nie będziesz go używał?
    O tym właśnie piszę. Nie zawsze trzeba brać sprzęt. To okolica przebogata w ciekawe miejsca, które warto poznać a potem do nich wrócić. Przyznaję, że jestem w tym względzie ekstremalnie nastawiony. Albo wycieczka albo fotografia, albo jedno i drugie, jednak bardzo świadome co do miejsca, czasu i warunków. Raczej detale niż szerokie, dobrze znane kadry. Warto pamiętać, że w tym rejonie potrafi być 1 dnia 35 tys ludzi i niemal każdy coś pstryka. Najbardziej masowe warsztaty, jakie znam.

  9. #9

    Domyślnie

    @Nbogdan robione na statywie z wyłączoną stabilizacją
    @Zahir masz XMP?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #10

    Domyślnie

    Trudne zadanie, masz fajne symetryczne odbicie i w sumie nic więcej na czym można byłoby oprzeć zdjęcie. Może B&W kontrastowe z abstrakcyjnym podejściem?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przed wschodem.
    By grafo in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 00:54
  2. [ Krajobraz ] tuz przed wschodem
    By mirekvampirek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-10-2011, 15:24
  3. [ Krajobraz ] Przed wschodem.......
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 02-08-2010, 21:45
  4. [ Krajobraz ] przed wschodem
    By misiobudrysio in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-04-2010, 17:22
  5. [ Krajobraz ] przed wschodem #
    By Piotr_ek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-05-2009, 18:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •