Close

Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 114
  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Ciekawostka, ja cały cas widziałem zdjęcia, nawet gdy niektórzy pisali że nie widzą i teraz też widzę.
    To chyba nie jest wina autora, że niektórzy nie mogą ich zobaczyć.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Ooo! Czwarte zniknęło!
    Coś jest nie tak.
    pewnie masz w pamięci cache. wyczyść ciastka.

  2. #72
    La
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    @ Lassar
    Ciekawe gdzie jest tu jest metr mułu, to tylko odpowiedź na to ile nie doświetlonych zdjęć widział oponent.
    Poza tym niezbyt wygodna informacja, że pracowałem zawodowo w tej branży.

    Odgryzasz się tak ? Poprostowałeś 8 zdjęć streetowych z mojego wątku, bez mojej zgody i zamieściłeś je.
    Zażądałem abyś je usunął, zbolało prawda ? Wątek "personal bin" w dalszym ciągu istnieje, każdy może to sprawdzić
    Oczywiście czeka na dalsze wywody " jak działa automatyczny pomiar światła"
    Naprawdę?

  3. #73

    Domyślnie

    Przecież doskonale o tym wiesz, tylko na tyle cię stać " naprawdę" ? W kupie raźniej kąsać po kostkach.
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 24-09-2018 o 09:57

  4. #74
    La
    Gość

    Domyślnie

    @norwind -> słabe to

  5. #75

    Domyślnie

    To już nich inni ocenią.

  6. #76

    Domyślnie

    Doczekam się odpowiedzi czemu zdjęć brak?

  7. #77

    Domyślnie

    pisałem już o tym wcześniej

  8. #78

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    pisałem już o tym wcześniej
    Tak, umknęło mi jakoś. Więc jaki sens dyskutować w wątku zdjęciowym w którym brak zdjęć? Jaki sens w ogóle trzymać taki wątek? Myślę, że nie ma sensu strzelać focha, bo ktoś tam negatywnie skomentował zdjęcia. Przecież ten ktoś to żadna wyrocznia. Jak widać są osoby którym te zdjęcia przypadły do gustu. Przecież jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

  9. #79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Poza tym niezbyt wygodna informacja, że pracowałem zawodowo w tej branży.
    Wiesz, pominąłem milczeniem te rewelacje, ale o tym wspominasz jeszcze raz... Serio uważasz to za dobry argument, takie mówienie: wiecie pracowałem w jednym fotolabie 40 lat temu, więc chyba jasne, że muszę robić dobre zdjęćia - i jednocześnie pokazujesz złe na poziomie elementarnym? Dla kogo to jest 'niezbyt wygodna informacja' - dla mnie, że zauważam tak podstawowe błędy u kogoś, kto chwali się stycznością z branżą foto?

    Poważnie? Wśród braci streetu rozumienia ogólnego takie tłumaczenia nikogo nie żenują?

    Prawdę powiedziawszy myślałem poprzednio, że Ci się wypsnęło, ale widzę że Ty tak na serio. Pracowałem 40 lat temu w labie, więc muszę się znać... Jakbyś pracował lata temu w zakładzie wulkanizacyjnym, też byś twierdził, że jesteś mistrzem driftu?
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 24-09-2018 o 13:00
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #80

    Domyślnie

    Dobrze naświetlone zdjęcie to nie zawsze jest synonim dobrego zdjęcia. Niby oczywiste, ale chyba nie dla każdego. Kolega jedynie zasugerował, że ma wystarczającą wiedzę i umiejętności by robić poprawne technicznie zdjęcia. Taka drobny niuans, który zasadniczo zmienia sprawę. A to czy tę wiedzę wykorzystuje z każdym naciśnięciem spustu to już inna sprawa. Niektórym się widocznie nie mieści w głowie, że nie zawsze jest taki obowiązek a czasami, o zgrozo, "fachowo" zrobiona fotka może nawet kłócić się z przekazem. Że czasami można zdjęcie skaszanić z rozmysłem. To taka uwaga ogólna, bo zdjęć też nie widzę więc trudno mi oceniać czy te "niedoróbki" jakoś przysłużyły się zdjęciu czy może jednak nie.

    PS Kolega wulkanizator stwierdził jedynie, że po kilku latach pracy w zakładzie wie jak wymienić oponę a nie, że jest mistrzem driftu.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 24-09-2018 o 13:12

Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Teatr
    By Marcin Pe in forum Architektura
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-05-2010, 17:10
  2. [ Architektura ] Teatr
    By jck_jck in forum Architektura
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-11-2009, 01:01
  3. [ Portret ] życie jak teatr..
    By nord in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 16:53
  4. [ Krajobraz ] podróżą życie jest
    By jck_jck in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-10-2008, 22:29
  5. [ Przyroda ] Życie jest brutalne.
    By Nikonozaur in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-09-2008, 17:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •