Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Drzewo

  1. #1

    Domyślnie Drzewo

    Bez komentarza

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_2129-HDR-Edit.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	878,3 KB
ID:	14039

  2. #2

    Domyślnie

    Taki sobie landszafcik... Może stwierdzenie "taki sobie" jest zbyt szorstkie, fotografia nie jest zła, więc powiedzmy że standardowy landszafcik.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrekjeczen Zobacz posta
    Taki sobie landszafcik... Może stwierdzenie "taki sobie" jest zbyt szorstkie, fotografia nie jest zła, więc powiedzmy że standardowy landszafcik.
    Uff, kamień spadł mi z serca, że nie jest najgorzej

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo ładnie i naturalnie wyszło. Szału nie ma ale jest dobrze wykonane.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #5

    Domyślnie

    Jak widzę co się dzieje pod lasem, to te drzewo bym zostawił sobie na później, albo inną porę i leciał w te mgłę do lasu

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Jak widzę co się dzieje pod lasem, to te drzewo bym zostawił sobie na później, albo inną porę i leciał w te mgłę do lasu
    W lesie mgły nie było, tylko na łące.
    Ostatnio edytowane przez emoka ; 16-09-2018 o 18:09

  7. #7

    Domyślnie

    Szkoda, ja tam bardzo lubię mgłę a rzadko mam okazję ją fotografować, dlatego ja bym leciał za nią, bo drzewo mi nie ucieknie a światło już miałeś dość pospolite. Ale kadr mi się podoba i też się zgadzam z tym co poprzednicy napisali.

  8. #8

    Domyślnie

    Aż z ciekawości przejrzałem Twoje wątki ze zdjęciami i muszę powiedzieć, że - poza wypadkami przy pracy - masz niezły warsztat. Dawniej an forum fotograficznym było to zrozumiałe samo przez się, teraz doszło do tego, że wypada to pochwalić.

    A co do powyższego zdjęćia - jest dużo plusów.

    Po pierwsze kompozycja i kadr. Niby podręcznikowe, niby wszyscy o tym trąbią i piszą, niby wszyscy powinni o tym wiedzieć, nieśmiertelna reguły trójcy i tak dalej - a ciągle jeszcze czytelna, prosta, bezpretensjonalna i bez wydziwiania lub dorabiania ideologii, dobrze ułożona kompozycja jest raczej rzadkością, niż normą. Tutaj taką widzę, więc chwalę.

    Po drugie opanowanie koloru. Może staję się nudny, ale z wolna dochodzę do smutnego wniosku, że wymaganie od fotografów, żeby umieli zapanować nad kolorem robi się coraz bardziej egzotyczne! Jak dawniej zdjęćia bez dobrego koloru były rzadkością, to teraz te z dobrym kolorem są rodzynkami w zalewie wymęczonych, od burych po plastikowe, czy inaczej kolorystycznie koślawych obrazków. Tutaj podoba mi się kolor w tym sensie, że jest uspokojony ale bez bladości, zieleń trawy mocna ale bez śladu radioaktywności, niebo subtelne, ale wyraziste... Trzymaj się tej drogi.

    Po trzecie ekspozycja - też pochwalę!

    Po kolejne - obróbka - rzecz, co do której niektórzy są dumni że jej nie robią, inni się nią nie przejmują i robią od sasa do lasa, aż po skrajności, czyli tych co mylą ją z fotomontażem. Cieszy mnie, że ciągle jeszcze dobra, nieprzesadzona, autorska obróbka bez epatowania chodliwymi filtrami typu 'jajecznica na instagramie' czy 'ślub w Irlandii okiem mego obiektywu' nie przysłania Ci obrazka. Też bym się tego trzymał, doskonaląc z czasem sztukę.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze. Cały czas się uczę, podglądam najlepszych i myślę, że idę w dobrym kierunku

  10. #10

    Domyślnie

    Nic to zdjecie nie urywa, ale mozna powiedziec ze taki klasyk drzewkowy wyszedl.
    Zeby co urywalo to przydalby sie np bardziej zroznicowany pierwszy plan, wprowadzajacy wglab zdjecia. to jako jeden z przykladow, reszty tak na poczekaniu nie wymysle.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Drzewo...
    By darek_d in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-04-2010, 17:20
  2. [ Krajobraz ] Drzewo BW
    By to in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-09-2009, 00:35
  3. [ Krajobraz ] Drzewo
    By BobbyX in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-09-2009, 01:38
  4. [ Krajobraz ] Drzewo
    By kodi in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-09-2009, 17:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •