Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Cyfrowy Zenit.

  1. #1
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  2. #2

    Domyślnie

    No nie wiem, czy ta wiadomość jest coś warta, czy po prostu to typowa w tamtych rejonach propaganda sukcesu, bo info jest z 17 sierpnia 2017 r. Aparat miał/ma być "na zagranicznych rynkach już w 2018 roku". Są jakieś bardziej aktualne newsy?

  3. #3

    Domyślnie

    Faktycznie, nie spojrzałem, że to stare.
    To może wysłać całość w kosmos, bo szkoda klawiatury póki co...
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #4

    Domyślnie

    Propagandówka, podobnie jak Armata, Kurganiec, czy Su-57. O ile w zbrojeniówce się starają, to na rynku cywilnym możemy się spodziewać jedynie jakieś chińskiej produkcji pod nazwą Zenit. O ile...

  5. #5

    Domyślnie

    Taaa ale z Armaty i Su już się oficjalnie wycofali. Poza tym, nie wiem jak z armatą, widać było tylko, że jeździ, a i to nie zawsze to Su był takim pozornym "stelthem". Nie mieli do niego silników, a odbija wielokrotnie więcej niż F22. Żeby offtopa nie było, to napiszę, że może lepiej niech wypuszczą cyfrowego feda. Będzie prawie jak Leica!
    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Propagandówka, podobnie jak Armata, Kurganiec, czy Su-57. O ile w zbrojeniówce się starają, to na rynku cywilnym możemy się spodziewać jedynie jakieś chińskiej produkcji pod nazwą Zenit. O ile...
    Wysłane z mojego Tapatalka
    NIKON forever

  6. #6

    Domyślnie

    Żeby był off-top, dodam, że wczoraj widziałem w TV, że firma Kałasznikow pokazała na jakichś targach własną Teslę z napędem akumulatorowym, ale w nadwoziu... Moskwicza 412 w wersji IŻ hatchback z lat 70. Tego się nie da odzobaczyć.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  7. #7

    Domyślnie

    Widziałem. To prawda, nie da się...

Podobne wątki

  1. ZENIT Automat, Zenit AM, i nowsze do końca produkcji
    By taeda in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-07-2019, 20:29
  2. Zenit
    By konrad.pow in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-06-2012, 17:08
  3. Zenit-E
    By robe87 in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-12-2008, 20:26
  4. Cyfrowy MF w 4/3
    By kowalski in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-11-2007, 07:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •