Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56
  1. #51

  2. #52

    Domyślnie

    mówie o tym ze jak ktoś płacić 2 kz za ślub............ a nie za sprzęt

  3. #53

    Domyślnie

    To i tak nie duzo, dzis znalazlem fotografa z Irlandii, za sejse slubna ... 4000 Euro (cena wyjsciowa i moze isc w gore).

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cwieku
    mówie o tym ze jak ktoś płacić 2 kz za ślub............ a nie za sprzęt
    Sądzisz że kogoś to interesuje jakie są flashe studyjne. 99% nie rozróżni fansporta od bowensa. Klienta interesuje efekt koncowy, no może na upatego napis na body jeszcze.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #55

    Domyślnie

    no może masz racje. może to nowobogaccy wydają tyle kasy na zdjęcia. ja tyle nie mam zeby wydać na zdjęcia ale z drugiej strony zobaczmy ile kosztuje praca fotografa ile on sie musiał uczyć ile włożyć i ile czasu zajmuje mu zrobienie portfolio dla pary. (ze 3 dni)?? a ile musi sie natrudzić orkiestra która w czasie wesela może pić i grać i kończą wraz z nastaniem poranka (i ile oni zarabiają)
    troche rozumiem ludzi którzy biorą tyle za zdjęcia (choć nie widziałem ich prac nie wiem czy to jest tak ze im wiecej płazisz tym masz lepsze zdjęcia bo podejrzewam ze można sie przejechać)

  6. #56

    Domyślnie

    na poczatek wlasnie szukam kogos kto mnie wezmie za friko znaczy po znajomych szukam ze beda miec swojego fotografa a ja bede tylko pstrykal...zeby sie nauczyc...a co do lamp to robie poki co Topca w pelni manual i strasznie jest ;/ ale nic zbieram na Sabinke a tak przy okazji to czy robil ktos z was kiedys fotki na jakiejs imprezie typu wreczenie nagrod dla nauczycieli czy cos takiego...bo czasami takie cos sie zdaza i jest okazja zeby wchodzic na rynek sprzedajac pojedyncze zdjecia 10x15 chodzi o to ze na imprezie tak czy inaczej jestem ale robie kilka fotek dla jakis tam ludzi i pozniej im sprzedaje czy ktos takie cos robil?

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •