Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie HP Pavilion przełączanie grafiki

    Siema

    Od dłuższego czasu nie mogę w AMD Catalyst Control Center zmienić wydajności karty graficznej dla przeglądarki Chrome. Domyślnie jest ustawione jako oszczędzanie energii. W miejscu gdzie kiedyś była możliwość zmiany teraz jest kłódka. Wygląda to tak, jak poniżej:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	amd.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	125,5 KB
ID:	13746

    Może macie pomysł jak to obejść? Jest to w ogóle możliwe?
    Kanał YT ​? ??​

  2. #2

    Domyślnie

    Zobacz w ustawieniach Chrome czy nie masz włączonego oszczędzania energii. Może się coś gryzie.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #3

    Domyślnie

    Nic takiego nie jest włączone. W Chrome mam nawet załączone korzystanie z przyspieszenia sprzętowego. Tak się to chyba nazywa.
    Kanał YT ​? ??​

  4. #4

    Domyślnie

    Najwidoczniej na tych oficjalnych sterownikach się nie da, być może jakbyś jakieś stare podrzucił to może i w którejś wersji się uda. A z ciekawości, jak byś Firefoxa zainstalował masz to samo dla tej przeglądarki?
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba jakiś czas temu o coś podobnego pytałeś chyba właśnie odnośnie ff?, Pamiętam, że można było zrobić kopię exeka zmienić mu nazwę i odpalać z tej niestandardowej. Wtedy chyba można zmienić ustawienia na max performance ale to lipa bo po każdym update przeglądarki trzeba akcję powtarzać.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  6. #6

    Domyślnie

    Tak. Kiedyś już pytałem gdzieś w zabawowym wątku. Znalazłem w necie jakieś info z kombinowaniem z plikiem startowym, ale nic to nie zmieniło. Sytuacja wygląda identycznie na Chrome i firefox.
    Kanał YT ​? ??​

  7. #7

    Domyślnie

    Faktycznie, jest napisane, że po updateach (chyba fall creators update) ten myk nie działa :/

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Tak. Kiedyś już pytałem gdzieś w zabawowym wątku. Znalazłem w necie jakieś info z kombinowaniem z plikiem startowym, ale nic to nie zmieniło. Sytuacja wygląda identycznie na Chrome i firefox.
    Dobra, a spróbuj coś takiego:

    Wejdź w ustawienia -> Ekran -> Ustawienia grafiki (po prawej na dole) -> Wybierz aplikacje: Aplikacja klasyczna -> Przeglądaj -> dotrzyj do exeka od chrome.

    Potem Opcje i ustaw tam, zobacz czy to zadziała .....

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	67,3 KB
ID:	13838
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #8

    Domyślnie

    Nic się nie zmieniło. W takim przypadku wysoka wydajność jest dla zintegrowanej grafiki Intela.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	graf.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	76,5 KB
ID:	13839

    A wysoką wydajność chciałbym ustawić dla drugiej karty od AMD.
    Kanał YT ​? ??​

  9. #9

    Domyślnie

    No to jak w Biosie nie możesz ustawić "Primary Graphics Card" lub coś w ten deseń, to nie wiem ... zakładam, że to tylko w tych droższych jest...

    W akcie desperacji można próbować cofać się w edycji windowsa (instalka na świeżo ...), może przed fall creator update albo nawet creator update ... choć nie wiem, czy w pojedynczych łatach systemu byś nie dostał znowu :/

    Po za tym to mam pustkę w głowie, ale może ktoś inny coś podpowie, co 20 000 głów to nie jedna

    Osobiście generalnie nie lubię lapków, bo lubią generować więcej problemów niż stacjonarki Ostatnio na gwałt musiałem pisać skrypt do uruchamiania inicjowania grafiki na dodatkowym monitorze, bo wysiadał po restarcie i nie pokazywał niczego (starszy chip intela)..... i tak na 12 lapkach hah....
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Podobne wątki

  1. HP Pavilion DV2820EA - wymiana grafiki.
    By Ark in forum Komputery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2014, 18:07
  2. D 3100 przełączanie z wizjera na Lcd
    By dexter00 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 11:35
  3. Alpha MB-D10 i przełączanie między aku
    By carlos_76 in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 22-11-2010, 10:39
  4. HP Pavilion i dwa systemy: Vista i 7
    By mihow in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-12-2009, 15:36
  5. Opinia o HP Pavilion dv5-1101el
    By Jolania in forum Komputery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-08-2009, 09:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •