Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Znajoma jest zaznajomiona z pracą jaką Cuebex może dla niej wykonać, chce zapłacić jemu a nie innemu, ich sprawa. Może niczego więcej laska nie potrzebuje? A jak ma dać komuś zarobić to woli jemu niz obcemu? Nie każdy jest fotografem i patrzy na jakość zdjęć, wiele osób ma to w doopie.
    ;]

  2. #12

    Domyślnie

    W ogóle co to za chory pomysł brać fotografa na w wieczory panieńskie czy kawalerskie
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    W ogóle co to za chory pomysł brać fotografa na w wieczory panieńskie czy kawalerskie
    Takie zabezpieczenie na przyszłość. Jakby trzeba było rozwiązać umowę, nie z fotografem, tylko z mężem.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cuebex Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego muszę to tutaj tłumaczyć.
    nikt ci nie kaze sie tluamczyc.
    napisles ze nigdy nie robiles zdjec w klubie, nie znasz sie na tym i nie za bardzo wiesz jak sie zabrac.
    ja ci odpisalem ze jak dla mnie branie za cos takiego kasy nie jest ok, bo nie tak powinna wygladac "nauka" zawodu.
    ale jesli ktos chce ci dac kase za to ze nie umiesz - to przeciez nikt ci nie zabroni
    Znajoma zna wielu fotografów, a uparła się na mnie więc przecież na siłę nie będę jej zniechęcał.
    pewnie ze zna. teraz kazdy jest fotografem, trzeba by zyc w dzingli zeby nie znac "fotografa"
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    nikt ci nie kaze sie tluamczyc.
    napisles ze nigdy nie robiles zdjec w klubie, nie znasz sie na tym i nie za bardzo wiesz jak sie zabrac.
    ja ci odpisalem ze jak dla mnie branie za cos takiego kasy nie jest ok, bo nie tak powinna wygladac "nauka" zawodu.
    ale jesli ktos chce ci dac kase za to ze nie umiesz - to przeciez nikt ci nie zabroni

    pewnie ze zna. teraz kazdy jest fotografem, trzeba by zyc w dzingli zeby nie znac "fotografa"
    Drogi Piotrze... 100% racji.

    Patrząc na Twoje portfolio mogę śmiało stwierdzić, że różnica poziomów pomiędzy nami jest wręcz kosmiczna... . O osiągnięciach nie mam co pisać, bo nie mam żadnych poza złotówkowymi.
    I rozumiem, że osoba która dopiero zaczyna ze swoim sprzętem "entry level", robiąc fotki bardziej eksperymentalnie niż świadomie, zadając setki naiwnych i głupich pytań, taka osoba może drażnić.

    Ja Wiem że z Twojej perspektywy nie powinienem brać pieniędzy, choć tak jak piszesz nikt mi nie zabroni.

    Robię sporo sesji TFP, ale jak ktoś przychodzi do mnie z prośbą o chrzciny, komunię itd, gdzie w grę nie wchodzi 10-20 zdjęć tylko np 200-300. Gdzie trzeba spędzić na miejscu kilka godzina w potem kilkadziesiąt przy komputerze żeby te zdjęcia "jako tako" obrobić (o zużyciu sprzętu nie wspomnę). I piszę "jako tako" z Twojej perspektywy, bo ja zawsze daje z siebie wszystko i 100% umiejętności i wiedzy jaką w danej chwili posiadam, a obrabiając zdjęcia robię wszystko żeby odbiorca był zadowolony. I za takie coś będę brał pieniądze. Za czas i sprzęt przede wszystkim.

    Uczę się i jak ktoś do mnie przychodzi z prośbą o reportaż czy sesję to zawsze mu mówię, że jeżeli podoba mu się portfolio to zdjęcia będą na podobnym poziomie. Żadnych niespodzianek.
    Myślę że jest to uczciwe, chociaż do Fotografii przez duże F jeszcze sporo brakuje.

    W moim bardzo skromnym dorobku już pojawiają się zdjęcia, które z perspektywy czasu mi się nie podobają, w których zmieniłbym wiele, a to oznacza że jest jakiś progres. Będzie lepiej, bo człowiek cały czas czyta o fotografii, obróbce, ogląda zdjęcia na grupach i obserwuje ich odbiór, krytykę.


    Tym przydługim postem chciałem przekazać swój podziw w pracę jaką wkładają w Fotografię tacy ludzie jak Piotr. Chciałem pokazać, że malutcy tacy jak ja potrafią dostrzec nietakt, niektórych swoich pytań, zaczepek i że zdają sobie sprawę z przepaści dzielącej ich od profesji jaką jest Fotografia. Ale próbujemy, bo nauczyć się chcemy

    Zamykam zatem ten temat bo dalsza dyskusja niema sensu. Powodzenia wszystkim i pomyślnego światła !!

  6. #16

    Domyślnie

    Ludzie są ślepi, z tym że najmniej ślepi są niewidomi tylko ci co nie uczą się patrzeć mając dobry wzrok

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Wieczór panieński w stylu pin-up
    By Pan Jan in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 17-03-2015, 21:14
  2. [ Architektura ] C.D. ..Chyba jedna fotografia albumowa - to pierwszy wieczór z D800..
    By mtu in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 11:57
  3. [ Architektura ] Chyba jedna fotografia albumowa - to pierwszy wieczór z D800..
    By mtu in forum Architektura
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 11:54
  4. Wieczór panieński
    By Mystic121 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-03-2011, 22:02

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •