Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Maskonury z szuflady.

    Z moich dwoch wypraw na maskonury wiosna tego roku przywiozlem okolo tysiaca zdjec, wracam do nich co jakis czas i ciagle znajduje nowe, jezeli kogos to zainteresuje to chetnie powrzucam tutaj zdjecia ktore mi wpadaja w oko.
    Dla przypomnienia WYPRAWA 1 i WYPRAWA 2
    Przy okazji dodam, ze jeden z moich Puffinow trafil do dzialu hotshots wrzesniowego numeru Digital Camera.

    1.


  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo wdzięczne do fotografowania ptaszorki.
    Zdjęcie bardzo sympatyczne.
    zestaw N: d700 +17 + 70-200 // zestaw S: A7 + 40 + 24-240

  3. #3

    Domyślnie

    Kapitalnie go trafiłeś. Super.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #4

    Domyślnie

    Kadr i kolory pierwsza klasa.

  5. #5

    Domyślnie

    @Greg77 bardzo fotogeniczna ptaszyna i dobrze skomponowany kadr z odpowiednią perspektywą. Całkiem śmiało możesz wrzucać więcej, szuflada to nic złego, wręcz przeciwnie Gratuluję wyróżnienia w DC.

    W kwestii kolorów to dla mnie trochę zbyt wyciągnięty m.in. zielony + w moim odczuciu trochę duży kontrast. W zdjęciach przyrodniczych cenię przede wszystkim jak najbardziej realne oddanie warunków zastanych, które bywają nieprzewidywalne i to jest w tym najlepsze

  6. #6

    Domyślnie

    Świetny kadr, gratulacje.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grafo Zobacz posta
    W kwestii kolorów to dla mnie trochę zbyt wyciągnięty m.in. zielony + w moim odczuciu trochę duży kontrast. W zdjęciach przyrodniczych cenię przede wszystkim jak najbardziej realne oddanie warunków zastanych, które bywają nieprzewidywalne i to jest w tym najlepsze
    Dzieki za chyba pierwszy komentarz ktory cos wnosi do mojej znikomej wiedzy o fotografi przyrody, siegajac do szuflady bawie sie tymi zdjeciami, dlatego obrobka taka dosc odwazna, rozumiem o czym piszesz, ale na wyspie gdzie te cudaki sa dostepne nie ma mozliwosci byc o odpowiedniej porze dnia, trudno o jakies wyjatkowe warunki.
    Fajnie kiedy sa chmury i nie ma slonca, kiedy swieci warunki robia sie trudne, glebokie cienie i mocne swiatlo...
    No nic, trzeba pogrzebac w szufladzie i pokazac wiecej, bo materialu w temacie ptakow atlantyckich mam duzo.

  8. #8

    Domyślnie

    To moze taki sie wam spodoba...


    Zmykam zaraz spac w nocy wyjazd na lotnisko i tydzien fotograficznej zabawy wsrod wulkanow

  9. #9

    Domyślnie

    Się podoba i to bardzo


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #10

    Domyślnie

    A pewnie, że się podoba. 1 - faktycznie pierwszoplanowa trawa nazbyt intensywna, ale całość fajna
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Maskonury i inne cudaki
    By Greg77 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 20-02-2019, 12:08
  2. [ Krajobraz ] Tam gdzie zyja Maskonury
    By Greg77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-09-2011, 22:06
  3. [ Przyroda ] Maskonury
    By agawytka in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-09-2009, 17:40
  4. [ Przyroda ] Maskonury
    By Olomir in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-07-2008, 03:25
  5. [ Przyroda ] maskonury
    By ptasiek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 25-10-2006, 19:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •