Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Góry, zaraz zajdzie...

    Czyli taki gorski zachod, na podlodze juz zgaslo swiatlo, gdzieniegdzie tylko slizga sie po zboczach.
    Ale niebo jeszcze plonie.
    Naural vivid, jak zwykle zreszta, czyli duza doza tak tam bylo (natural) z autorskim podbiciem(vivid).
    Zapraszam.







    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF3697A — ostr30pom+18.jpg
Wyświetleń:	231
Rozmiar:	585,1 KB
ID:	13550














    .
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 03-09-2018 o 20:15
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #2

    Domyślnie

    Zdrajco - ładnie to takie obrazki zamieszczać gdy człowiek o niczym bardziej nie marzy aby przypiąć deski??? W ciemno brałbym każdy zjazd - ten z Pośredniego Wierchu Goryczkowego zresztą całkiem przyjemnie wygląda...

    Tak po prawdzie to z 50 cm śniegu brakuje.

    U mnie masz wielkiego plusa za tematykę!

    Pozdro
    Wiesiek

  3. #3

    Domyślnie

    Ta odsłona jest dużo przyjemniejsza od poprzedniej. To, że więcej się dzieje imo mocno na plus. Kadrowo lewy dolny narożnik trochę niepotrzebny .

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kulten Zobacz posta
    Ta odsłona jest dużo przyjemniejsza od poprzedniej. To, że więcej się dzieje imo mocno na plus. Kadrowo lewy dolny narożnik trochę niepotrzebny .
    Mam bardzo podobne zdanie. Tylko według mnie ten narożnik nie jest "trochę" niepotrzebny
    Fuji

  5. #5

    Domyślnie

    No ale ja chcialem te kamienie miec w kadrze. Taka kropeczka nad I dopelniajaca pierwszy plan. Nie rozwalaja one mz kompozycji calego zdjecia.
    Oczywiscie mozna by zrobic pierwszy plan bez nich, dajac kilka krokow do przodu. Mam takie mniej wiecej, ze sloncem wyzej, ale uwierzcie mi ze jakby troche pustawo na pierwszym planie...
    Zreszta mysle, ze na tym zdjeciu to akurat dalsze plany graja pierwsze skrzypce wespol z zachodowym niebem.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 03-09-2018 o 22:15
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #6

    Domyślnie

    Krzysiek nie przejmuj się. Ze swej strony patrzę bardziej minimalistycznie ale zaraz pewnie pojawi się guru światowej fotografii i rozwieje wszelkie wątpliwości .

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kulten Zobacz posta
    Krzysiek nie przejmuj się. Ze swej strony patrzę bardziej minimalistycznie(....) .
    Jestem bardzo spokojny i zero przejecia.
    Ja akurat czesciej robie zdjecia, na ktorych "wiecej" sie dzieje.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8

    Domyślnie

    Obróbka subtelna, ale na najwyższym poziomie. Świetny spokojny klimat. Odnośnie LD, to może rzeczywiście te skały przy granicy zdjęcia dają lekki chaos, ale już te dwa skałki pod mocnym punktem świetnie równoważą kompozycję.

Podobne wątki

  1. SPEC od zaraz ;)
    By grzegorzant in forum Serwis
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-08-2014, 10:53
  2. zaraz wracam
    By Carlos_lo in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 14:21
  3. [ Krajobraz ] zaraz wstanie...
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 14:24
  4. [ Krajobraz ] zaraz po świcie...
    By Pienia in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-10-2010, 18:12
  5. [ Krajobraz ] Góry z góry widziane przez chmury
    By creep in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 30-10-2009, 19:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •