Close

Strona 49 z 187 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1868
  1. #481

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Cena tutaj "nie jara" tym bardziej, ze jest konkurencja w bezlustrach na niekorzysc Canona.
    ale konkurencja natywnie kompatybilna ze szklami EF? bo ta kompatybilnosc, plus normalna (przewaznie) canonowska ergonomia wystarczaja calkiem duzej grupie odbiorcow.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Wciąż najlepszym bezlusterkowcem Canona jest EOS M50.
    a to jest jakas ogolna prawda? jakies jury bylo, ktore wylonilo tego zwyciezce?

    bo na moje niewprawne oko, do takiego RF 50/1.2 albo chocby "starego" 16-35/4, lepszym bezlusterkowcem bedzie ta R-ka. ze wszystkim czego jej brakuje i z cala jej niemala cena...

  2. #482

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Wciąż najlepszym bezlusterkowcem Canona jest EOS M50.
    Faktycznie to dobry aparat.
    Zapomnialem dodac ze chodzilo mi o FF.
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  3. #483

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Wciąż najlepszym bezlusterkowcem Canona jest EOS M50.
    We wszystkim? Kto tak orzekł?
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #484

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    ale konkurencja natywnie kompatybilna ze szklami EF? bo ta kompatybilnosc, plus normalna (przewaznie) canonowska ergonomia wystarczaja calkiem duzej grupie odbiorcow.
    Tylko ze Canon ma juz sprawdzony system FF gdzie nowy klient wyda za niego mniejsze pieniadze niz za bezlusterkowiec FF + adaptery.

    W bezlusterkowcach FF najwieksze doswiadczenia ma jednak SONY i ta firma oferuje jednak najtansze rozwiazania.
    Sony nie zrobilo sobie konkurencji bo nie ma lustrzanek FF
    Ostatnio edytowane przez darekw1967r ; 07-12-2018 o 13:31
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  5. #485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    a to jest jakas ogolna prawda? jakies jury bylo, ktore wylonilo tego zwyciezce?

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    We wszystkim? Kto tak orzekł?
    Jury pod wezwaniem św. Rozsądku. Nie we wszystkim.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Tylko ze Canon ma juz sprawdzony system FF gdzie nowy klient wyda za niego mniejsze pieniadze niz za bezlusterkowiec FF + adaptery.
    bo bezlusterkowiec w Canonie poki co jest pilotowy. tudziez: sypneli garscia szkiel-misiow na starcie (zeby pokazac na co ich stac w nowym mocowaniu) a korpus dali... ot taki, zeby nie bylo premiery opytki, ktorej nigdzie nie da sie podpiac. to jest poki co niezly mezalians, bo 99% seksapilu jest po stronie szkiel (RF 50 urywa dupe, a RF 28-70 to unikat) natomiast korpus do nich jest... meh.... czy tez po prostu nie dla tego samego odbiorcy, ktory wydalby 10k PLN na systemowa 50-tke.

    dlatego doraznie to jest ciekawostka, trzeba poczekac az to rozbudowuja. nikonowska Z-tka pod tym wzgledem jest sensowniejsza premiera, bo taki Z6 + 24-70 + 35/50 jest dopasowanym tematycznie kompletem (kompaktowy FF w podroz). Canon rzucil jakies tam kilka umiarkowanie dopasowanych do siebie klockow, w zasadzie tylko zestaw R + 24-105 mozna uznac za jakis spojny komplet

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    W bezlusterkowcach FF najwieksze doswiadczenia ma jednak SONY i ta firma oferuje jednak najtansze rozwiazania.
    nie mylmy dluzszej obecnosci na rynku z wiekszym doswiadczeniem. duza ilosc modeli i prewencyjny (w reakcji na nadchodzace premiery Canona i Nikona) dumping cenowy tych starszych to jest logiczna reakcja, ale niekoniecznie odzwierciedlenie realnej sytuacji. nawet jesli z matrycami sa do tylu, Canon ma klocki zeby poskladac wywalone bezlustro (Dual Pixel dopracowuja od lat, obsluge/menu aparatu dostosowali do braku lustra na serii M) tylko najwyrazniej uznali, ze poki co upiecze im sie taki na wpol dogotowany korpus R. oni sa z reguly bardzo dobrzy w targetowaniu sprzetu, wiec moga miec racje. niestety. ale moze byc tez tak, i osobiscie mam taka nadzieje, ze wypuscili to R na szybko, zeby cokolwiek miec rownoczesnie z Nikonem a w krotkim czasie zaprezentuja to cos, nad czym tak naprawde pracowali. i wtedy R-ka z cena w dol. chociaz patrzac na to, ze dali tam matryce 5D mkIV, to wcale tak byc nie musi

    pozyjemy, zobaczymy. mnie osobiscie R poki co ziebi, jak bedzie do tego pelna swieta trojca f/4 (dla mnie: 16-35/4, 24-105/4, 70-300/4[-5.6]) gabarytowo istotnie mniejsza niz szkla EF... to moze bede sie zastanawiac... poki co mam co wpiac do obecnej swietej trojcy, wiec sie nie pali

  7. #487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Tylko ze Canon ma juz sprawdzony system FF gdzie nowy klient wyda za niego mniejsze pieniadze niz za bezlusterkowiec FF + adaptery.

    W bezlusterkowcach FF najwieksze doswiadczenia ma jednak SONY i ta firma oferuje jednak najtansze rozwiazania.
    Sony nie zrobilo sobie konkurencji bo nie ma lustrzanek FF
    Nie ma co tworzyć teorii że eRka jest konkurencyjna. To raczej typowo korpus stworzony do zatrzymania w systemie. Dlatego nic dziwnego że nie wzbudza zainteresowania tutaj.
    Natomiast jeśli chodzi o Sony to sytuacja jest o tyle specyficzna że istnieje grupa użytkowników którzy posiadają szklarnię EF i wielu po tej premierze może zacząć myśleć o powrocie. Zresztą sam znam takich .
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #488

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    ...nikonowska Z-tka pod tym wzgledem jest sensowniejsza premiera, bo taki Z6 + 24-70 + 35/50 jest dopasowanym tematycznie kompletem (kompaktowy FF w podroz). Canon rzucil jakies tam kilka umiarkowanie dopasowanych do siebie klockow, w zasadzie tylko zestaw R + 24-105 mozna uznac za jakis spojny komplet...
    Ja to widzę trochę inaczej. Z + 24-70/4 mogę uznać za kompaktowy zestaw podróżniczy, z tym, że 24-70/4 niestety mnie nie eksajtuje, a to co by mnie zasadniczo do podróży interesowało czyli body + 35/1.8 u canona jest lżejsze, mniejsze, zgrabniejsze.

  9. #489

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Tylko ze Canon ma juz sprawdzony system FF gdzie nowy klient wyda za niego mniejsze pieniadze niz za bezlusterkowiec FF + adaptery.

    W bezlusterkowcach FF najwieksze doswiadczenia ma jednak SONY i ta firma oferuje jednak najtansze rozwiazania.
    Sony nie zrobilo sobie konkurencji bo nie ma lustrzanek FF
    Tak ekscytujące są te lustrzanki Sony, że zapomina się o ich istnieniu
    https://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/79477361

    https://www.optyczne.pl/2110-Sony_Al...a_aparatu.html

  10. #490

    Domyślnie

    Lustrzanki Sony są jak Yeti. Niby ktoś je widział, ale mocnych dowodów na to brak

Strona 49 z 187 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •