Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Wszystko fajnie, tylko mi się te zdjęcia podobają takie jakie są. Takie kolory, taki WB, to są zdjęcia dla mnie, prywatne, nie jest w nich nic (dla mnie) do poprawy oprócz horyzontu na panoramie. Zdaję sobie sprawę że wielu się nie spodobają, to normalne, bo wielu lubi normalne barwy i naturalny WB, dlatego podlinkowałem też galerię huawei z konkursu. Pomińmy już moje, jak Wam nie pasują, obejrzyj tamte. Znajdziesz takie które Cię zachwycą. Z telefonu.

    https://gallery.consumer.huawei.com/...lery.php?tag=3
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 11-09-2018 o 13:25
    ;]

  2. #22

    Domyślnie

    No widzisz - to co mówisz teraz jest diametralnie różne od tego, co powiedziałeś poprzednio: poprzednio było że telefon daje radę, a teraz jest że telefon daje radę DLA CIEBIE.

    I ten krótki dodateczek zmienia całkowicie sens przekazu. I z takim sensem nie sposób polemizować, bo każdy ma inne potrzeby chociażby, i jednemu wystarcza to czy tamto, a innemu mało i szuka czegoś lepszego lub innego.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #23

    Domyślnie

    2pompony, Ty kompletnie przekręcasz to co mówię. Gość z D5300 zapytał czy kitem da się zrobić dobre zdjęcie krajobrazowe. Ktoś mu odpisał że się da, sam używa D90 z kitem i pokazał prace. Ja wrzuciłem swoje z telefonu, twierdząc, że nawet telefonem się da, a co dopiero lustrzanką z kitem. Nic poza tym nie mówiłem, nic kompletnie.

    Nie pisałem nic o cudownej ekspozycji, pięknych naturalnych kolorach itp itd, a Ty mi zarzucasz że się chwaliłem tym i tym a wrzuciłem co widać i przez to moje historie są mało wiarygodne. Wkładasz mi słowa których nie napisałem, bo chcesz położyć tezę że z telefonem się da. Ja odrazu w tym samym poście w którym wrzuciłem swoje zdjęcia zrobione zwykłym fonem z ręki pisałem o konkursie huawei gdzie jest masę świetnych prac, olałeś to kompletnie i skupiłeś się na moich zdjęciach że niedociągnięte. Hipokryzja z lekka, bo Twoje też mają nienaturalnie podbite kolory, nie mów mi że zieleń czy błękit na Twoich zdjęciach wygląda naturalnie... Ok, Twoje zdjęcia Twoja sprawa, podobają Ci się, mi podobają się moje. I to już zostawmy.

    I na koniec, dalej uważam że telefon daje radę. Ogólnie, nie tylko dla mnie. Kolejny raz linkuję wyżej konkurs huawei. Ale znowu to przekręcasz żeby wyszło że mówię co chwila co innego. Napisałem że DLA MNIE zdjęcia które ja wykonałem moim telefonem dają radę, i wyraźnie dodałem - wejdź w link, zobacz galerię, znajdziesz też takie Z TELEFONU które i Tobie będą się podobać. Ale Ty nadal próbujesz przekręcić co mówię i o co mi chodzi.

    Bezsens.
    ;]

  4. #24

    Domyślnie

    Widzę, że rzeczywiście całkiem niepotrzebnie zacząłem tłumaczyć; wystarczyłoby potwierdzić to co powiedział zaraz na początku poste i starczy.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #25

    Domyślnie

    A ja widzę, że jesteś typem forumowicza który nie czytając ze zrozumieniem wyciąga argumenty bez sensu i próbuje za wszelką cenę położyć tezy innych, wykorzystując do tego celu nawet wkładanie ludziom w usta nie ich słowa. Chyba nawet nie byłeś na stronie next image awards, dlatego zieje od Ciebie ignorancją. Pozdrawiam
    ;]

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Fotografia wnętrz i krajobrazowa dx czy fx (d7100 czy d600)
    By kuuubu in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 02-01-2019, 17:45
  2. TATRY – fotografia krajobrazowa i nocna
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 11:01
  3. [Poradnik] Fotografia krajobrazowa w czerni i bieli
    By Nemeth in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-03-2015, 16:39
  4. Fotografia krajobrazowa - dziura i ogniskowa
    By rmgdansk in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-08-2008, 20:44
  5. Zdjęcia sportowe w hali z kitowym obiektywem?
    By Anonymous in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-04-2005, 14:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •