Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11

    Domyślnie

    No to żeby wątkotwórcy było miło, że nie tylko się nabijam - NEC SpectraView 322

  2. #12

    Domyślnie

    Ale wpisujemy wszystkie monitory jakie mamy w domu/pracy i na których obrabiamy NEFY? Czy tylko te "porządne" monitory?
    A co jeśli ktoś obrabia rawy z innych niż nikonowskie puszek, to wtedy nie są nefy. To się taki monitor nadaje na tę listę czy nie?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja obrabiam na Nec EA275WMi już ponad dwa lata ale zdarza się też że dłubię coś na Dell U2417H, jednak z tego drugiego kontroluję ostatecznie jakość na Nec ale nie ma tragedii.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    1,5 roku temu zakładałem taki wątek...http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...568&highlight=
    Temat już dawno zamknięty , warto by było dołożyć monitory na których obrabiacie fotki
    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Lista na na mva nie obrazuje co ludzie używają tylko co powinni używać, to tak jakby zapytać w sony center czy nikon też dobre zdjęcia robi

    Z drugiej strony jak ktoś napisze że obrabiał na 32" TV samsunga to będzie to dla kogoś wiarygodne i pomocne ?
    Tak właśnie , na mva tylko NEC o Eizo a może da radę na innych obrobić fotkę np. Ligtroom , Ps, czy innymi programami .

  5. #15

    Domyślnie

    Na razie, ze sprzętów dostępnych dla śmiertelników, tylko EIZO i NEC robią monitory do kontroli koloru. Faktycznie, taki monitor to są dwa urządzenia w jednej obudowie - monitor i komputer. Podobieństwo do "zwykłych" jest tylko zewnętrzne. Problem w tym, że żadna inna firma nie ma w ofercie takich urządzeń.

  6. #16

    Domyślnie

    A może ktoś korzysta z oLEDow ?

  7. #17
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez junkers Zobacz posta
    A może ktoś korzysta z oLEDow ?
    Nie ma sprzętu OLED spełniającego przynajmniej minimalne wymagania do pracy z kolorem, do tego mimo dużego postępu jest objaw wypalania i utraty jakości.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Z drugiej strony jak ktoś napisze że obrabiał na 32" TV samsunga to będzie to dla kogoś wiarygodne i pomocne ?
    Ja obrabiam na lg flatron l225ws-sf, po 8 latach jeszcze działa
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #19

    Domyślnie

    cześć, obrabiam na Iiyama ProLite E2208HDS i planuję zamienić na coś bardziej odpowiedniego, celowałem wEIZO,
    ale mam zagwozdkę, czy nie wystarczyłoby mi to: https://www.optyczne.pl/12721-news-S...zość_4K.html czyli Samsung UJ59 - przekątna 31.5-cala i rozdzielczość 4K
    Ostatnio edytowane przez Pilot1 ; 28-08-2018 o 10:54

  10. #20
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale celując w Eizo jaki ma sens zastanawiać się nad marketowcem ?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Opinia o monitorze
    By syjon in forum Komputery
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-09-2017, 10:27
  2. Czarny pas na monitorze
    By T&T in forum Komputery
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-06-2012, 19:27
  3. co myślicie o tym monitorze?
    By Tworas in forum Komputery
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 18:32
  4. Rozjaśnienia na monitorze.
    By Waldy in forum Komputery
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-12-2009, 22:00
  5. d 700 Podgląd na monitorze
    By GenezypKapen in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-04-2009, 20:27

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •