Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41
  1. #21

    Domyślnie

    @kashpir: Ładnie. Jakie ogniskowe? FX czy DX?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vid3 Zobacz posta
    Jestem pod wrażeniem zdjęć kol kashpir.
    Podejrzewam, że to był piątek.
    W piątek nie było takiego "gęstego" powietrza i Włosi nie dymili na kolorowo.
    Cytat Zamieszczone przez lukasz.antoniak Zobacz posta
    @kashpir: Ładnie. Jakie ogniskowe? FX czy DX?
    Są exify, można podpatrzeć
    Ostatnio edytowane przez basket ; 27-08-2018 o 15:16
    Fuji

  3. #23

    Domyślnie

    A ja się przyczepię

    13: AF sobie nie poradził, albo powietrze miało wpływ. W każdym razie nieostro.

    13 i 16: śmigła stoją użyłeś za krótkich czasów.

    Poza tym, proszę o więcej.

    PS: numerujcie zdjęcia.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawl_s Zobacz posta
    A ja się przyczepię

    13: AF sobie nie poradził, albo powietrze miało wpływ. W każdym razie nieostro.
    Akurat taki efekt chciałem uzyskać, samolot jest za gorącym powietrzem od maszyn które kołowały.

  5. #25

    Domyślnie

    Moim zdaniem najlepsze fota to nr 8 emoka, gratuluje Jak to trafiłeś ? Niestety ja nie zdążyłem zrobić zdjęcia ale usłyszałem
    Mam pytanie co do malowania Greka, zawsze występował z charakterystycznie pomalowanym F-16 teraz zmienili samolot ?
    Kolejne dobre foty wykonana przez kashpir, może 3 słabsza pozostałe ciekawe. W piątek była duża termika w sobotę świetne oderwana.

    Co do samego Air Show było niezłą wtopą hucznie zapowiadane 100 lecie. Najbardziej padła organizacja, najpierw zamieszanie z biletami, później kasowanie postów na FB i banowanie osób za nie obraźliwe pytania, następnie strona oficjalna i brak dokładnego programu i tabelki jak za dawnych lat. Inne informacje na stronie FB które sugerowały coś innego jak było to na niebie. Najlepsza okazała się ceremonia otwarcia bram. Brawo dla pomysłodawcy otwarcia bram o godz.9.00 i rozpoczęcia pokazów o godz.uwaga 9.05 super pomysł naprawdę. Zacznę od buractwa i chamstwa bo jak inaczej to nazwać, osoby stojące w kolejce jeszcze przed godz.8 .00 a tu nagle coraz więcej cwaniaczków z całą rodziną również wpychają się na początek kolejki. Dlaczego nie postawili ochrony i póżniej policja stała tak żeby stać ? Kolejne ciekawe zdarzenia to zabieranie i wyrzucanie do kosza jedzenia przez ochronę przy bramkach, choć na stronie oficjalnej była mowa o możliwości zabierania jedzenia. Słyszałem też już na płycie lotniska jak ktoś miał problemy z wejściem z krzesełkiem, po chwili ponoć wpuszczali podobnie z jedzeniem, ile się tego zmarnowało i nie chodzi tu o kasę. Nagłośnienie na terenie lotniska słabe, szczególnie przy barierkach, niewiele dało się usłyszeć, kto i miał latać. W niedziele zmieniłem miejsce z prawej z soboty na lewą część, głośniki charczały i nic nie można było zrozumieć. Kolejne cyrki z aplikacją która miała być do pobrania 16.08.18 ale pojawiła się praktycznie w trakcie trwania pokazów, żeby było śmiesznej najpierw mogli ją pobrać tyko posiadacze iphonów, później zamieszanie i następnego dnia wrzucili na Androida.
    Zapowiadanego trzęsienia ziemi nie było i amerykanie tak obiecywani nic nie pokazali oprócz jednego Herculesa na statyce. Piloci robili co mogli przy takiej pogodzie ale program okrojony i słaby, no ale trudno pogoda. Na koniec jak pogoda poprawiła się w niedziele to po godz. 17 zakończyli pokazy nie dając żadnego palnika i nic więcej ,wcześniejszy zapowiadany koniec to bodajże 19.00. Niby 100 lecie ale w sobotę nawet naszej F-16 zabrakło. To był zwykły Air Show który pokrzyżowała pogoda i wyszło jak wyszło ale organizacyjnie bardzo słabo.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    Moim zdaniem najlepsze fota to nr 8 emoka, gratuluje Jak to trafiłeś ?
    Sam się zastanawiam, taki fart

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emoka Zobacz posta
    Sam się zastanawiam, taki fart
    To raczej z soboty, jakie body i ogniskowa ? widziałem to ale było dosyć daleko, ciekawy jestem czy to ze Skaryszewskiej , Ogrodowej czy z płyty lotniska. Zresztą w krótkim czasie było kilka ciekawych efektów i podejrzewam że robiłeś serię i masz coś jeszcze, wiec czekam na następne.

  8. #28

    Domyślnie

    8-super złapany. Na forach rozgorzała dyskusja czy to czasem nie był sonic boom W piątek byłem na skaryszewskiej i też było potężne pierdyknięcie, aż mnie przytkało Dziwne uczucie
    Fuji

  9. #29

    Domyślnie

    Gdyby to był grom dźwiękowy, to szyby wypadłyby z okien, a ludzie mieliby problemy ze słuchem.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dranio Zobacz posta
    Gdyby to był grom dźwiękowy, to szyby wypadłyby z okien, a ludzie mieliby problemy ze słuchem.
    To niewiele brakowało.
    Fuji

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Lotnicze ] Poznań Air Show 2018
    By Przemekkk666 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-06-2018, 16:04
  2. Air Show Radom 2013
    By Borat1979 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-08-2013, 00:10
  3. [ Reportaż ] Radom - Air Show 07.
    By yakoop in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 23:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •