Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    Manfrotto 055PROB

  2. #12

    Domyślnie

    No tak. Pytanie czy na nóżkach ABT też taki dobry wynik by był. Choć i tak interesujące, jak taka pierdołka stabilna.
    Miałem zmieniać głowicę w swoim Sliku, a tu chyba cały statyw wymienię.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #13

    Domyślnie

    Nie wiem i nie jestem w stanie odpowiedzieć. Nogi z ABT kit mini na pewno nie dadzą rady :P

  4. #14

    Domyślnie

    Zamówiłem tego Genesisa, dam Wam znać jakie wrażenia.

  5. #15

    Domyślnie

    Panowie mam już statyw Genesis Base ABT kit ale nie wiem czy go nie zepsułem mianowicie jak Wyjmuje się głowicę to jest miejsce w którym można tą głowicą umocować i z tego miejsca jak wyciągałem kolumnę chcąc zmienić na tą mniejszą i sprawdzić jak działa wogóle opcja monopodu to wypadła taka guma guma jest w miarę równa ale wygląda że jest po prostu pęknięta na pół czy to jest normalne że ona jest pęknięta mniej więcej w połowie A może taka po prostu ma być jak ją teraz poprawnie włożyć z powrotem?

  6. #16

    Domyślnie

    Coś namieszałeś
    Aby zrobić monopod, to odkręcasz jedną nogę (tylko jedną da się odkręcić), odkręcasz głowicę od kolumny centralnej - samą głowicę a nie z częścią kolumny, i przykręcasz głowicę do nogi.
    To, co ci wypadło to prawdopodobnie blokada przed obracaniem się rurek względem siebie, takie dwa "półwałki".
    Złożyć nie problem, powinny mieć jakieś wypustki co wchodzą w rowki w rurze. Pomylić się nie bardzo da.
    Dla pewności wrzuć fotkę, co z czego wypadło.
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  7. #17

    Domyślnie

    Wypadło coś takiego ale nie bardzo wiem jak mam to teraz poprawnie włożyć żeby znów nie wypadało przy próbie wyjęcia kolumny centralnej
    i czy to normalne że w środku jest dziura i jest ta guma jakby rozpołowiona?


  8. #18

    Domyślnie

    To jest podkładka do blokady kolumny, włóż ją z powrotem i wsuń kolumne.

  9. #19

    Domyślnie

    Panowie przeżyłem prawdziwą godzinę grozy nie wiedziałem jak naprawdę mam zamocować to śmieszne coś ale popatrzyłem pomyślałem i spróbowałem sadzać raz tak raz śmak. W końcu chyba przywróciłem to śmieszne coś do stanu początkowego bo w tej chwili pokrętło blokady kolumny centralnej działa bardzo delikatnie ale mogę sobie wymienić Tą długą kolumnę na krótką to jest naprawdę coś kapitalnego rewelacja że w tym statywie jest monopod torba kolumna krótka kolumna Długa i w ogóle nie wiadomo co jeszcze statyw jest naprawdę śliczny bardzo estetycznie wykonany Mam nadzieję że nauczę się używać tej głowicy kulowej bo moje Dotychczasowe doświadczenia są jedynie ze statywami a raczej z głowicami z ławką z rączkami do sterowania
    Wielkie dzięki wam za polecenie tego statywu sprawa wygląda solidnie a śrubka z haczykiem zawsze umożliwia odpowiednie dociążenie gdyby za mocno wiało

    A mam jeszcze do was jedno pytanie czy żeby włożyć statyw do torby Koniecznie trzeba zwracać go do góry nogami czyli te nogi obrócić do pozycji 180 stopni w dół wygodniej byłoby gdyby można było włożyć go do torby od tak po prostu i Żeby się zmieścił razem z głowicą jak wam się wydaje a może wiecie przez sposób obrócony mi nogami jest jedyny żeby zmieścić statyw z głowicą w torbie?

  10. #20
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2016
    Miasto
    Białobiel
    Posty
    164

    Domyślnie

    Inaczej się nie da, przecież głowica wystaje i nie ma bata, żeby ją schować.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Potrzebny nowy laptop do zdjęć.
    By dzawor in forum Komputery
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 09-11-2016, 23:38
  2. Potrzebny statyw studyjny w plener
    By manfred in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-09-2013, 14:56
  3. Nowy D7000 utopiony w stawie.
    By wielkoduszny in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 10:19
  4. Potrzebny statyw
    By Sendilkelm in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-04-2012, 15:34
  5. Potrzebny statyw.
    By rychu_cmg in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-06-2010, 00:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •