Close

Strona 168 z 493 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168169170178218268 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 671 do 1 680 z 4926
  1. #1671

    Domyślnie

    Jest jeszcze szansa że to są niedociągnięcia software’u i da się to poprawić w aktualizacji. Hogan pisze ze chodzi konkretnie o priorytet bliskich planów (brak). Nie brzmi to jak problem ze sprzętem
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  2. #1672

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badtorro Zobacz posta
    Hogan pisze ze chodzi konkretnie o priorytet bliskich planów (brak).
    W ogólności..... w całym AF o to chodzi więc mało to odkrywcze ....
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #1673

    Domyślnie

    Jak widać dla Nikona to jest bardzo odkrywcze, bo nie zadali sobie trudu wsadzić to do body za 3400$ ...

    Zaraz się pewnie podniosą argumenty, że to wysoka cena tylko w Polsce, bo w USA czy EU West ludzie srają takimi pieniędzmi. Otóż nie. Nawet na bogatym zachodzie taka kwota uchodzi za wysoką w stosunku do aparatu fotograficznego.

    Brak tej logiki we flagowym modelu za tyle kasy.. ja nie wiem jak to komentować.
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  4. #1674

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badtorro Zobacz posta
    Jak widać dla Nikona to jest bardzo odkrywcze, bo nie zadali sobie trudu wsadzić to do body za 3400$ ...

    Zaraz się pewnie podniosą argumenty, że to wysoka cena tylko w Polsce, bo w USA czy EU West ludzie srają takimi pieniędzmi. Otóż nie. Nawet na bogatym zachodzie taka kwota uchodzi za wysoką w stosunku do aparatu fotograficznego.

    Brak tej logiki we flagowym modelu za tyle kasy.. ja nie wiem jak to komentować.
    To nie flagowy model . To balon próbny. Teraz nikon patrzy, czy barany cicho łykną tego gniota, czy jednak będzie się trzeba trochę wysilić w następnej odsłonie ...

  5. #1675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    To nie flagowy model . To balon próbny. Teraz nikon patrzy, czy barany cicho łykną tego gniota, czy jednak będzie się trzeba trochę wysilić w następnej odsłonie ...
    Nie nazywałbym tego w tak chamski sposob. Jest to po prostu standardowa choroba wieku dzieciecego. Tylko ze ten pociag juz dawno odjechal i kazdy dzien zwloki przyczynia sie do jeszcze wiekszego "bycia z tylu" w kwestii video.

  6. #1676
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slaweko Zobacz posta
    Kurczak, w marcu kupujemy D850. Jeszcze jedna, dwie osoby i załatwię rabat dla wszystkich. Oczywiście oficjalny przedstawiciel Nikona w Polsce a nie jakaś lipa...
    A jak będzie do tego czasu następce?

    Miałem brać Zetkę na wypady prywatne, ale w obecnej sytuacji mocno się zastanawiam i patrzę na Sony. Ech..
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #1677

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Nie nazywałbym tego w tak chamski sposob. Jest to po prostu standardowa choroba wieku dzieciecego. Tylko ze ten pociag juz dawno odjechal i kazdy dzien zwloki przyczynia sie do jeszcze wiekszego "bycia z tylu" w kwestii video.
    Też myślę że stopniowo to ogarną - o ile nie jest to problem sprzętowy....
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #1678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Nie nazywałbym tego w tak chamski sposob. Jest to po prostu standardowa choroba wieku dzieciecego. Tylko ze ten pociag juz dawno odjechal i kazdy dzien zwloki przyczynia sie do jeszcze wiekszego "bycia z tylu" w kwestii video.
    No właśnie dlatego nikon pozwala sobie na takie szpasy. Jeśli większość mówi, że to tylko choroba wieku dziecięcego i właściwie nic się nie stało i z uśmiechem na ustach kupi za przeproszeniem kolejny spartolony ( albo przewartościowany) aparat od nikona, to jak producent ma się ogarnąć i w końcu robić porządnie to co do niego należy. To sprzedaż decyduje jak firma traktuje swoich klientów. Gnioty się sprzedają... no to można je produkować dalej. Barany i tak kupią
    I powiedz proszę, które to choroby wieku dziecięcego poza słynną flarą zostały skorygowane jak należy. Ta poprawność gubi nasz świat. Ja nazwałem sprawę po imieniu , to już jest to chamskie. Ja napisałem bardzo delikatnie. Firma nikon liczy sobie już ponad setkę, a jej założyciele nie zaczynali od zera, więc wydaje mi się że temat produkcji aparatów nie powinien stanowić dla nich problemu. Jeśli się mylę, i nie potrafią ogarnąć swojej działki czas na zmiany. Tym bardziej że do gry wchodzą nowi gracze w bezlustrach FF.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Też myślę że stopniowo to ogarną - o ile nie jest to problem sprzętowy....
    Obym sie mylił , ale im się to chyba nie uda. Każda proteza programowa wymaga mocy obliczeniowej. Zapewne procesor jest skrojony na miarę teoretycznych potrzeb body. Kolejne procesy spowodują spowolnienie jego działania.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Też myślę że stopniowo to ogarną - o ile nie jest to problem sprzętowy....
    Obym sie mylił , ale im się to chyba nie uda. Każda proteza programowa wymaga mocy obliczeniowej. Zapewne procesor jest skrojony na miarę teoretycznych potrzeb body. Kolejne procesy spowodują spowolnienie jego działania.

  9. #1679
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Piszesz bzdury. To nowy produkt. Chcesz może zachwalać AF w pierwszym Sony A7?
    Przed premierą Nikona Z pisałem, że nie liczę na dobry AF. Kiedyś trzeba wypuścić pierwszy model.

  10. #1680

    Domyślnie

    Jacek, tylko od premiery pierwszej A7 trochę już minęło, a Nikon miał dużo czasu żeby dopracować swój produkt - w końcu to nie firma która sprzedaje pegazusy na stadionie tysiąclecia. Tylko wielka firma która się zajmuje produktami fotograficznymi od lat. Ja jestem zdania, że Nikon obrał typowo marketingowy kierunek, że miał możliwości zrobić lepiej, ale zostawił to na później, żeby zarobić na kolejnych aparatach. Bo po co teraz dać coś dobrego, skoro teraz zrobi się słabsze a przez 3 następne modele będzie się małymi kroczkami coś dodawało, tak żeby ludzie sobie zmieniali co premiera taki teraz takie firmy obierają kierunek, stąd te wszystkie upierniczania slotów, i podział sprzętu na nowe kategorie.

    Ale mam cały czas nadzieję że to jednak nie jest prawda z tym afem.

Strona 168 z 493 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168169170178218268 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 1114
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 14:52
  2. Nikon Df oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 1718
    Ostatni post / autor: 09-09-2016, 13:08
  3. Nikon D4s oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 585
    Ostatni post / autor: 27-06-2016, 14:57
  4. Nikon 1 V3 oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 09-09-2014, 17:34
  5. Nikon 1 J4 oficjalnie...
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 04:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •