Close

Strona 167 z 493 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169177217267 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 661 do 1 670 z 4926
  1. #1661

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja bym był jednak ostrożny w obrzucaniu gnojem opinii jednego z najbardziej rzetelnych portali.
    zgadza sie, dpreview jest w calym tym zestawieniu jednym z nielicznych zrodel, ktore naprawde sie przykladaja i potrafia napisac wywazona opinie. w tym rowniez uzytkowa o realnym uzywaniu sprzetu a nie tylko papierowe pomiary i rozne "wydajemisie"... i przy tym potrafia ocenic sprzet oczami jego konkretnego nabywcy (a wiec np. korpus z perspektywy kogos kto ma juz do niego szkielka a nie tylko na papierze rozwaza modele)

    z drugiej strony, to tez nie jest tak, ze sa wolni od "dziennikarskosci". wiec jednak nie opieraja sie medialnemu porownywaniu marki X z Y, z ktorego dla realnych uzytkownikow niewiele wynika. i mimo staran nie unikaja rozdmuchiwania tematow, ktore dla realnych uzytkownikow maja potem marginalne znaczenie...

  2. #1662

    Domyślnie

    Jasne. Trzeba traktować ich testy jak głos w dyskusji a nie wyrocznię. W przypadku tych nowych bezluster Canikona widać jedno bardzo wyraźnie. One mają olbrzymią ilość ustawień i konfiguracji. Możliwe że tu leży problem. Trzeba po prostu dużo czasu żeby ustawić wszystko właściwie.
    Mnie jako "Canoniera" nie cieszy, że w Nikonie jest coś nie teges. Wolę jak moja firma jest w defensywie, bo to ich zmusza do obniżek cen. Dlatego mam nadzieję, że to jednak kwestia ustawień i dostosowania puszki do użytkownika.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #1663

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slaweko Zobacz posta
    Kurczak, w marcu kupujemy D850. Jeszcze jedna, dwie osoby i załatwię rabat dla wszystkich. Oczywiście oficjalny przedstawiciel Nikona w Polsce a nie jakaś lipa...
    Tak się składa, że w marcu muszę już coś kupić
    Przypomnij się w marcu, możliwe że będę chętny.

  4. #1664

    Domyślnie

    Thom Hogan potwierdza doniesienia dpreview
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  5. #1665

    Domyślnie

    Jak można było spierd... coś z czego zawsze Nikon słynął, że miał dobre? Ehhh.....
    Tylko nie piszcie mi jeden z drugim, że to celowe, żeby w MK2 było już dobre, bo i takie dyrdymały tu zdało się wyczytać...

  6. #1666

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Jak można było spierd... coś z czego zawsze Nikon słynął, że miał dobre? Ehhh.....
    Tylko nie piszcie mi jeden z drugim, że to celowe, żeby w MK2 było już dobre, bo i takie dyrdymały tu zdało się wyczytać...
    Gdzie nikon miał dobry AF po kontraście naczujnikach na matrycy?

  7. #1667

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Gdzie nikon miał dobry AF po kontraście naczujnikach na matrycy?
    Dokładnie.
    I teraz Nikonowi odbija się to czkawką. Za zaniedbanie video będą srogo płacić.

  8. #1668

    Domyślnie

    Kurna, cały czas trzymałem kciuki. Ale coś mi się nie chcę wierzyć, że taka firma od telewizorów Sony sobie radzi lepiej, niż firma taka jak Nikon która specjalizuję się aparatami nie ogarnęła takiego sprzętu.

  9. #1669

    Domyślnie

    Sony ma "troszkę"większe doświadczenie z matrycami i AF nie tradycyjnym.

  10. #1670

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Gdzie nikon miał dobry AF po kontraście naczujnikach na matrycy?
    Miał dobry AF generalnie. To oczywiste, że w przypadku ML musiałoby to być na innej zasadzie niż w DSLR. A skoro nie umie tego zrobić dobrze w ML to mogli sobie odpuścić, bo wyszła jakaś lipa za kupę kasy.

Strona 167 z 493 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169177217267 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 1114
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 14:52
  2. Nikon Df oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 1718
    Ostatni post / autor: 09-09-2016, 13:08
  3. Nikon D4s oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 585
    Ostatni post / autor: 27-06-2016, 14:57
  4. Nikon 1 V3 oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 09-09-2014, 17:34
  5. Nikon 1 J4 oficjalnie...
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 04:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •