Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Lowepro CompuTrekker AW Plus versus Lowepro Flipside 500 AW II

    Waham się między tymi dwoma modelami. Pierwszy, Computrekker AW Plus jest do dostania używany w cenie ok. 300 zł, drugi, Flipside 500 AW II jest za ok. 700 zł.

    Pytanie, jak z pakownością obu modeli? Czy warto dopłacać te 400 zł i kupić nówkę Flipside 500 AW II? Jak z tą możliwością dostępu do plecaka jako torby?

    Po ostatnim wypadzie nie ukrywam, że torba mi obrzydła a ramię mam prawie zmiażdżone.
    Z drugiej strony fajnie byłoby mieć możliwość użycia plecaka jako torby i np. zmiany obiektywów

  2. #2

    Domyślnie

    Przymierzam się do Flipside 500 AW II, żeby pomieścić cały sprzęt w razie potrzeby. On jest ogromny, wiesz o tym? Na górskie wypady spokojnie da się spakować do 300. Fajne jest we Flipside, że dajesz go na pasie przed siebie i zmieniasz szkło, nawet idąc. Mam kilka plecaków Flipside i każdy jest mega wygodny.

  3. #3

    Domyślnie

    Wiem, że ten plecak jest wielki.
    Z drugiej strony nie trzeba zawsze do niego wszystkiego pakować tylko to co potrzebne, a kupowanie 5 różnych plecaków nie jest na mój budżet.

    Tylko czy warto dopłacić te 400 zł do opcji zmiany szkła w czasie chodzenia? Opcja super....

    Ktoś może miał oba plecaki albo macał na żywo Computrekker AW Plus i Flipside 500 AW II?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    Tylko czy warto dopłacić te 400 zł do opcji zmiany szkła w czasie chodzenia?
    Przez 3,5 roku użyłem tego może 3 razy. I to w pierwszym półroczu posiadania. Chyba z ciekawości...

  5. #5

    Domyślnie

    Czyli kupując Computrekkera AW PLUS jestem jakieś 350 zł do przodu...?

    Jeden biznesmen mi mówił, że zawsze ważne są pieniądze bo dają pole manewru, więc choć kusi nowy sprzęt wolałbym zaoszczędzić by mieć kasę na organizację sesji. Z drugiej strony lubię torbę za to że można wymienić "w locie" obiektyw...

  6. #6

    Domyślnie

    A ile masz tych obiektywów do ciągłej żonglerki?

  7. #7

    Domyślnie

    Mam gdzieś 3 stałki i zoom szerokokątny

  8. #8

    Domyślnie

    I wszystkimi czterema żonglujesz? Czy też faktycznie zmieniasz jedno na drugie a pozostałe są na specyficzne okazje.
    Może zamiast wymyślnego plecaka lepiej sprawdzi się uchwyt na samo szkło ml i towary na pasie biodrowym albo szelce?

  9. #9

    Domyślnie

    Wiesz, jakoś muszę sprzęt nosić ze sobą. Torba urywa mi ramię i mimo tego że waży tylko 7kg to cholernie przeważa, ostatnio jak szedłem na główkę portu robić zdjęcia po wąskiej i pełnej dziur ścieżce myślałem że wpadnę do morza. Wziąłem torbę przed siebie, musiałem ją przytrzymywać rękami.

    Z drugiej strony super mieć na sesji czy w reportażu wszystko pod ręką. Na jednym ramieniu aparat na drugim torba z której wyjmujesz co potrzebne.
    Tylko też, jak biegłem z sesji do autobusu, wracając do domu to rozwaliłem sobie pół ręki, torba przeważyła podczas biegu i upadłem na chodnik zdzierając skórę.

    Więc plecak by się jakiś przydał.

  10. #10

    Domyślnie

    @Śprotek, jeśli masz jedno body to 2x PD Capture Lens na pasie biodrowym plecaka i masz 4 szkła do żonglerki. Masz 2 korpusy? Z jednej strony Capture Lens, z drugiej samo Capture na body. Efekt prawie ten sam- 3 szkła i 2 korpusy. A może szelki? Cena podobna. Wszystko zależy od priorytetów, oczekiwań- szelki dyndają, ale oferują dwa zestawy aparatów (i obiektywów) z bardzo szybkim dostępem. PD Capture wolniejsze, ale lepsze przy pracy na jedno body.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lowepro Flipside 400
    By zakwas in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 14:35
  2. Lowepro Flipside 200/300 - opinie ??
    By vasco5 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-10-2008, 22:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •